Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. W 2010 roku bronił dyplomu z grafiki warsztatowej z dwoma aneksami: malarskim i multimedialnym u prof. Andrzeja Basaja, prof. Wiesława Gołucha oraz prof. Krzysztofa Skarbka. Pracuje na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu jako asystent w pracowni malarskiej prof. zw. Skarbka na Wydziale Malarstwa i Rzeźby.
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. W 2010 roku bronił dyplomu z grafiki warsztatowej z dwoma aneksami: malarskim i multimedialnym u prof. Andrzeja Basaja, prof. Wiesława Gołucha oraz prof. Krzysztofa Skarbka. Pracuje na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu jako asystent w pracowni malarskiej prof. zw. Skarbka na Wydziale Malarstwa i Rzeźby.