Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie studiowała na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w pracowni prof. Józefa Hałasa i prof. Leszka Mickosia, a także na Wydziale grafiki warsztatowej tj. Litografii w pracowni prof. Pawła Frąckiewicza i Mezzotinty w pracowni prof. Chrisa Nowickiego. Dyplom otrzymany w 2002 roku. Przeszła drogę od abstrakcjonizmu przez fantastykę/surrealizm do malarstwa figuratywnego, głównie przedstawień kobiet w otaczającym je wymarzonym świecie, którym jednak wciąż towarzyszy walka o swoje prawa, manifestowane przez użyte symbole kwiatów czy narzędzi zbrodni.
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie studiowała na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w pracowni prof. Józefa Hałasa i prof. Leszka Mickosia, a także na Wydziale grafiki warsztatowej tj. Litografii w pracowni prof. Pawła Frąckiewicza i Mezzotinty w pracowni prof. Chrisa Nowickiego. Dyplom otrzymany w 2002 roku. Przeszła drogę od abstrakcjonizmu przez fantastykę/surrealizm do malarstwa figuratywnego, głównie przedstawień kobiet w otaczającym je wymarzonym świecie, którym jednak wciąż towarzyszy walka o swoje prawa, manifestowane przez użyte symbole kwiatów czy narzędzi zbrodni.