Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, dyplom 2011 w pracowniach profesorów: Piotra Błażejewskiego i Wojciecha Kaniowskiego. Zajmuję się malarstwem, renowacją malarstwa, fotografią, filmem oraz muzyką. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Dyplom z zakresu malarstwa sztalugowego i projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce uzyskał w czerwcu 2011r. w pracowniach profesorów: Piotra Błażęjewskiego i Wojciecha Kaniowskiego.
Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, dyplom 2011 w pracowniach profesorów: Piotra Błażejewskiego i Wojciecha Kaniowskiego. Zajmuję się malarstwem, renowacją malarstwa, fotografią, filmem oraz muzyką. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Dyplom z zakresu malarstwa sztalugowego i projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce uzyskał w czerwcu 2011r. w pracowniach profesorów: Piotra Błażęjewskiego i Wojciecha Kaniowskiego.