XXXIII Charytatywna Aukcja Dzieł Sztuki
14.06.2021 poniedziałek o 19:00
Muzeum Narodowe w Warszawie
14 czerwca odbyła się aukcja zorganizowana przez Artinfo.pl oraz Fundację SYNAPSIS. Dzięki artystom oraz licytującym zebraliśmy ponad 90 tys. zł.! Zysk z aukcji trafi do Funacji, która od ponad 3 dekad zajmuje się aktywnym niesieniem profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem i ich rodzinom oraz wypracowywuje systemowe rozwiązania, które poprawią jakość ich życia.
Akwarela Tomasza Kosteckiego o wymiarach 32 cm x 24 cm została sprzedana za 12 500 zł, akwarele Anny Tajak po ponad 1000 zł każda, praca Tomasza Kołodziejczyka o wymiarach 40 x 40 cm za 3200 zł, niewielka praca Katarzyny Środowskiej za 2000 zł, wielkich rozmiarów (180 x 260 cm) praca na banerze Filipa Moszanta za 3000 zł, dzieło Julii Medyńskiej za 2800 zł. Zobacz wyniki: https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/xxxiii-charytatywna-aukcja-dziel-sztuki
W ofercie znalazły się prace przekazane na aukcję bezpośrednio przez Artystów, w tym:
Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)
Pora relaksu, 2021
olej, płótno
wymiary: 50 x 40 cm
Tomasz KOSTECKI (ur. 1964)
Kalie, 2021
akwarela, papier bawełniany
wymiary: 32 cm x 24 cm (50 cm x 41 cm w oprawie)
Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA (ur. 1963)
W stawie, 2019
akryl, płótno,
wymiary: 90 x 90 cm
Julia MEDYŃSKA (ur. 1981, Gdańsk)
Zakazany owoc, 2020
olej na płótnie
wymiary: 51 x 41 cm
Marta DUNAL (ur. 1989)
Spring, 2021
akryl, płótno
wymiary: 60 x 60 cm
Michał SUFFCZYŃSKI (ur. 1969)
Brama Uniwersytetu Warszawskiego
akwarela, papier
wymiary: 29,5 x 41 cm
oprawiony
Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)
Dzikie kaczki, 2020
akryl, płótno
wymiary: 65 x 92 cm
Marek EJSMOND-ŚLUSARCZYK (ur. 1974)
Elizjum (2), 2015
akryl, płótno
wymiary: 50 x 60 cm
Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)
Nao
wydruk na banerze
wymiary: 180 x 260 cm
Bogna Gniazdowska (ur. 1964), Mikołaj Kasprzyk (ur. 1952)
Kwitnące, 2020
olej, płótno
wymiary: 81 x 150 cm
Lech BATOR (ur. 1986)
Sushi, 2021
collage cyfrowy, wydruk, papier
wymiary: 69 x 49 cm (102 x 72 cm w oprawie)
Do białego rana, 2021
akryl, płótno
wymiary: 60 cm x 40 cm
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948, Kotlice)
Uniesienie, 2021
akwarela, papier
wymiary: 21 x 13,5 cm
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)
Handbook for the Seduction
inkografia, papier
wymiary: 50 x 35 cm, oprawiony
Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r., Warszawa)
Słoń o motylich uszach, 2010
grafika była wykorzystana w projekcie plakatu "Circus" z 1979 r.
wydruk na płótnie
wymiary 50 x 40 cm
Michał Jan WIELOWIEJSKI (ur. 1984)
12.013, 2013
olej, płótno
wymiary: 92 x 65 cm, w oprawie: 96 x 69 cm,
Yuliya STRATOVICH
Góry, 2021
akryl, płótno
wymiary: 24 x 18 cm
Elżbieta ZAWADZKA
Anioł
ceramika, biskwit
wymiary: 23,5 x 11,5 x 14,5 cm
Anna TAJAK (ur. 1992, Gorlice)
Zatoka, 2020
tusz, papier
wymiary: 25,3 x 17 cm
oprawiony
Anna HLEBOWICZ
bez tytułu, 2015
technika własna
wymiary: 70 x 70 cm