Najnowsze wydanie Contemporary Lynx Magazine

W Londynie odbyła się debata wokół tematów przewodnich nowego numeru, jakimi są „Community” oraz kwestia aktywizmu artystycznego.


Najnowsze wydanie Contemporary Lynx Magazine 1 (15) 2021 zostało zaprezentowane londyńskim czytelnikom. W przestrzeni Project Thirteen w Soho zorganizowno debatę wokół tematu przewodniego tej edycji: „Community” oraz kwestii aktywizmu artystycznego. Debatę można obejrzeć na kanale YouTube Contemporary Lynx.
 
 

Zachęcamy do zobaczenia całej fotorelacji z wydarzenia: https://contemporarylynx.co.uk/photostory-the-premiere-of-the-new-issue

Niedawno ukazała się także elektroniczna wersja numeru. Jest ona dostępna do pobrania na smartfony i tablety poprzez platformę Magzter: https://www.magzter.com/GB/Contemporary-Lynx-Ltd/Contemporary-Lynx-Magazine/Art/

👉 for iPhone or iPad: https://apple.co/2T3D995
👉 for Android: https://cutt.ly/1ymmePN 
Numer możecie również kupić przez stronę internetową: https://contemporarylynx.co.uk/issue/issue-1-15-2021

Contemporary Lynx Magazine będzie również zaprezentowany podczas: 

- magazyn będzie dostępny podczas całego okresu trwania festiwalu 10. edycji MMF Hommage à Kieślowski, Sokołowsko (do 28.08.2021)

- Viennacontemporary (2-5.09.2021)

- Brussels Gallery Weekend (9-12.09.2021)

- LISTE, magazine sector (20-26.09.2021)

- Art Basel, collective booth (24-26.09.2021)

- Art Vilnius, solo booth + panel discussion (15-17.10.2021)

 

O Contemporary Lynx:
Contemporary Lynx Magazine to jedna z największych niezależnych i międzynarodowych publikacji o sztuce i kulturze z siedzibą w Londynie. Podczas 8 lat funkcjonowania wydało 38 964 egzemplarzy magazynu, a wersja online dotarła do 1,5 miliona czytelników w 201 krajach. Magazyn poświęcony jest sztuce i kulturze, fotografii, designowi i kolekcjonowaniu. Dostępny jest w Europie, Azji i Ameryce m.in. w Tate Modern, Henry Moore Foundation, oraz 18 targach na świecie w tym Art Basel w Basel, Miami, Hong Kongu, lub Frieze Art Fair w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Dzięki współpracy z ekspertami z całego świata dostarcza solidnej wiedzy, zawiera wywiady z kluczowymi postaciami ze świata sztuki oraz szereg wnikliwych esejów, które omawiają aktualne trendy w sztuce. Magazyn koncentruje się na szukaniu nowych i wschodzących artystów.