Impact’23 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.
Na nadchodzącej 10 i 11 maja konferencji Prezes Artinfo Rafał Kamecki wystąpi w roli speakera i tym samym dołączy do prestiżowego grona tegorocznych mówców i mówczyń, w którym znalazła się aktorka i aktywistka Natalie Portman, amerykański ekonomista, filozof i trader Nassim Nicholas Taleb, była doradczyni prezydenta Baracka Obamy Valerie Jarrett, Globalny dyrektor marketingu i komunikacji w Mastercard Raja Rajamannar i Premier Mateusz Morawiecki. Rafał Kamecki przeprowadzi dyskusję z Prezesem Banku Pekao S.A na temat dedykowanego dla banku projektu NFT, w którym udział wziął artysta Rafał Bujnowski.
Impact’23 to rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych – tutaj poznasz najważniejsze wnioski z najnowszych raportów i analiz rynkowych prowadzonych przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i Świata.
Impact’23 to również idealna okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych – podczas licznych wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają okazję wymienić się spostrzeżeniami na temat najbardziej istotnych trendów gospodarczych oraz nowymi pomysłami na współprace, które idealne wpisują się w aktualną rzeczywistość.
Agenda konferencji: Agenda wydarzenia
Speakerzy: Poznaj tegorocznych speakerów impact'23
Dwa intensywne dni i osiem scen wypełnią dyskusje, wykłady i warsztaty, konkursy dla start-upów oraz spotkania biznesowe. Przed nami aż 23 ścieżki tematyczne, ponad 70 agendowych godzin oraz 200 wystąpień i dyskusji, które na temat gospodarki i potrzeb społecznych pozwolą spojrzeć z szerszej – światopoglądowej oraz marketingowej czy technologicznej strony.
Program Impact’23 wypełnią dyskusje na temat najnowszych wyników badań socjologicznych i marketingowych oraz potrzeb współczesnego świata i metod, które pozwolą je zaspokoić zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Speakerzy i uczestnicy poszukają wspólnych dróg, które mogą pomóc biznesowi w osiągnięciu przychodów, ale też w poprawieniu komfortu życia na Ziemi. I to zarówno jeśli chodzi o warunki naturalne oraz ochronę środowiska, jak i wzajemne relacje społeczne. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie ponad 500 speakerów z różnych zakątków kraju i świata. Niektórzy z nich to top of the top – najlepsi, najbardziej znani, z wyjątkową wiedzą, doświadczeniem, osobowością i bezkompromisowymi poglądami.
Współczesna technologia, rozwój biznesu i sztucznej inteligencji, zmiany, jakie spowodowała pandemia i zasady odpowiedzialnego biznesu, który dba o klientów, konsumentów, pracowników i środowisko, to rozległa dziedzina. Wokół tych wątków, potraktowanych ogólnie lub bardzo szczegółowo, będą się toczyć wszystkie dyskusje i spotkania. Wśród ścieżek tematycznych znalazły się m.in. zdrowie, bezpieczeństwo cyfrowe i obrona, sztuka i kultura, marketing sportowy, technologia wytwarzania zdrowej żywności, mobilność, energia, ekologia, przyszłość cyfrowa czy przemysł z zaangażowaniem sztucznej inteligencji. Zaufanie w erze cyfrowej i przygotowanie na cyberwstrząsy, rozwój AI z poszanowaniem i ochroną praw człowieka – to główne tematy ścieżki dotyczącej Digital Future. Wiele zagadnień dotyczyć będzie ekologii, ponownego obiegu, odnawialnych źródeł energii oraz uniwersalnego projektowania i wykorzystywania surowców. Stąd ścieżki poświęcone energii, recyklingowi i upcyklingowi mody czy zrównoważonemu transportowi.
Kongres to nie tylko szansa na wymianę myśli i spostrzeżeń. To także miejsce praktycznego zdobywania informacji. Obok dyskusji moderowanych trwać będą warsztaty: Impact Academy dla wolontariuszy i Impact Arena oraz konkurs dla start-upów z Polski na usługi i produkty odpowiadające na bieżące potrzeby społeczeństwa. W planach są także koncerty, wystawy, koktajle i rywalizacja sportowa w Impact Run.