Album "Kierunek-Sztuka" w sprzedaży!

Nową publikację Artinfo autorstwa Kamy Zboralskiej można nabyć w Artinfo.


Nowa publikacja wydawnictwa Artinfo już pojawiła się u nas w sprzedaży.

Przedstawiamy album “Kierunek-Sztuka” autorstwa Kamy Zboralskiej! 

 

 

Kama Zboralska fot. Dawid Grzelak

 

“Kierunek-Sztuka” to bogato ilustrowany album zawierający wyniki wszystkich Kompasów Sztuki powstałych od 2007 roku oraz Kompasów Młodej Sztuki, które Kama Zboralska publikowała rokrocznie od 2008 roku. Omawia także sylwetki czołowych polskich artystów i ich dorobek artystyczny. 

 

Kompasy Sztuki i Młodej Sztuki to najbardziej znany ranking i przewodnik po polskim rynku sztuki, stanowiący swoiste vademecum nie tylko dla początkujących miłośników sztuki ale także dla kolekcjonerów, domów aukcyjnych, właścicieli galerii, inwestorów, a także samych artystów. Jego wartość jest nie do przeszacowania. Klasyfikacja artystów odbywa się bowiem we współpracy z 70-cioma prywatnymi i publicznymi galeriami sztuki w Polsce. Rankingi były publikowane w “Rzeczpospolitej” od początku ich istnienia w 2007 roku do 2020, w dziale „Moje pieniądze”.

 

 

 

 

 

 


Album wzbogacony jest o wartościowe wywiady z osobistościami polskiego rynku sztuki, m.in. z prezesem Artinfo.pl Rafałem Kameckim, art advisorką Karoliną Nowak-Sarbińska czy z kolekcjonerami: Cezarym Stypułkowskim oraz małżeństwem kolekcjonerów Sylwią i Piotrem Krupą - założycielami Fundacji Krupa Gallery. Znajdziemy tam też ciekawe prognozy dotyczące przyszłości rynku - Zboralska prezentuje grupę młodych obiecujących artystów na których „warto mieć oko…”. 

 

 

 

Kupicie go u nas stacjonarnie na ul. Dzielnej 3 w Warszawie bądź z wysyłką - zamówienia (wraz z numerem telefonu, adresem do wysyłki oraz potwierdzeniem przelewu) możecie słać na adres mailowy: herbich@artinfo.pl

Artinfo.pl

Dzielna 3

00-162 Warszawa

Alior Bank

48 2490 0005 0000 4600 9829 6161

Kwota: 95 zł + wysyłka 20 zł (wysyłka za 2 egz. również 20 zł)

Polecamy!