Kama Zboralska - 101 polskich artystów współczesnych!

Album Kamy Zboralskiej można nabyć w siedzibie Artinfo.pl, zamówić pod adresem biuro@artinfo.pl oraz kupić w Art Bookstore'ach.


Bogato ilustrowana książka Kamy Zboralskiej pt. "101 polskich artystów współczesnych. Wybitnych, uznanych, debiutujących" powstała z myślą o wszystkich miłośnikach sztuki, szczególnie współczesnej. Ma formę otwartej listy, na której wśród prezentowanych twórców znajdują się zweryfikowani już przez krytyków, kuratorów i kolekcjonerów artyści.

Kama Zboralska jest dziennikarką i inicjatorką "Kompasu sztuki" oraz "Kompasu młodej sztuki" drukowanych co roku na łamach dziennika Rzeczpospolitej. "Kompas młodej sztuki" jest rankingiem najlepszych polskich artystów do trzydziestego piątego roku życia. Lista układana jest według punktacji przyznawanej przez kilkadziesiąt polskich galerii sztuki (prywatnych i państwowych). W publikacji "101 polskich artystów współczesnych" znaleźli się artyści powszechnie uznani oraz artyści debiutujący, m.in. twórcy niejednokrotnie wyróżniani w "Kompasie", np. Bartosz Kokosiński, Ewa Juszkiewicz, Łukasz Stokłosa czy Jakub Julian Ziółkowski. 

Publikację można nabyć w siedzibie Artinfo.pl lub zamówić pod adresem e-mail: biuro@artinfo.pl. Dostępna jest również w księgarniach Art Bookstore (Desa Unicum, CSW, MNW, MNK). Od stycznia 2020 roku będzie ją można również zakupić w sieci salonów Empik. 

Cena albumu: 69 zł 

ZESTAW ŚWIĄTECZNY: Książka i raport z rynku sztuki za 99 zł.