Dwa unikalne albumy w okazyjnej cenie!

Idealny prezent na święta!


Jako znakomity prezent gwiazdkowy – i nie tylko! – polecamy ekskluzywny pakiet złożony z dwóch wyjątkowych publikacji o Andrzeju Wróblewskim. Wydawcami obu albumów są: Fundacja Andrzeja Wróblewskiego, Instytut Adama Mickiewicza, wydawnictwo Hatje Cantz Verlag. 

„Andrzej Wróblewski. Waiting Room” to monografia poświęcona ostatnim latom twórczości Andrzeja Wróblewskiego, tj. 1954-1957, ze szczególnym uwzględnieniem tematu jakim była podróż Andrzeja Wróblewskiego i Barbary Majewskiej do Jugosławii. Publikacja wydana została z okazji otwarcia wystawy Andrzeja Wróblewskiego w Moderna Galerija w Lublanie. Pięknie wydany album w twardej, płóciennej oprawie zawiera 424 strony i 366 reprodukcji. Tekst w języku angielskim. Dowiedz się więcej: Album. Cena: 169 zł, 189 zł z wysyłką. 

„Unikanie stanów pośrednich. Andrzej Wróblewski (1927-1957)" to monumentalna monografia artysty wydana sześć lat temu. Na 752 stronach znajdziemy wszystkie informacje na temat życia i twórczości Andrzeja Wróblewskiego z uwzględnieniem wielu aspektów jego działalności. Fakty, archiwalia, dokumenty, notatki i rękopisy, a także rekonstrukcje wybranych wystaw i liczne reprodukcje dzieł (aż 864 ilustracje!), w tym wiele wcześniej nie publikowanych. Tekst w językach polskim i angielskim.

Cena specjalna dla pakietu 2 albumów: 350 PLN
Sprzedaż pakietu w Polsce wyłącznie na Artinfo.pl
Zamówienia prosimy przesyłać na: wydarzenia@artinfo.pl
Istnieje opcja wysyłką kurierską - doliczamy 30 PLN za wysyłkę 1 pakietu
Koszt całkowity: 380 PLN

Wpłaty prosimy realizować na konto:
Artinfo.pl Sp. z o.o.
48 2490 0005 0000 4600 9829 6161 


Filmy o wystawie Andrzeja Wróblewskiego w Ljubljanie można oglądać na naszym kanale na Youtube:

https://youtu.be/zZBROqBYHRE

https://youtu.be/vPrYxVwS2dA

https://youtu.be/nHMXeaS8q_o

https://youtu.be/rxAT740x7FY