Oglądaj i licytuj z domu

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z aukcji - za pośrednictwem usługi LIVE w Artinfo.pl


Szanowni Państwo
   
Zapewne wszyscy obserwujemy rozwój sytuacji związanej z epidemią koronawirusa w Polsce i na świecie. Z mediów dobiegają nas informacje o kolejnych zakażeniach wirusem, ale także o przypadkach wyleczenia, co bardzo ważne. Dla nas naturalnym staje się pytanie jaki będzie wpływ epidemii na kondycję naszego rynku dzieł sztuki?

W obecnej chwili możemy potwierdzić, że wszystkie przygotowane aukcje odbędą się. Tylko do końca tego tygodnia jest ich zaplanowanych aż dziesięć! Spojrzenia będą kierowane przede wszystkim na dwie duże aukcje w Polswiss Art i Agra-Art. Dla tych domów aukcyjnych są to jedne z najważniejszych wydarzeń w roku, ich wynik decyduje o całorocznym obrocie.
Bardzo dobrą informacją jest fakt, że zleceń na aukcje przybywa - w Artinfo i bezpośrednio w domach aukcyjnych. To bardzo dobry sygnał płynący od klientów. Z naszej strony obserwujemy podwyższoną aktywność klientów, większe zainteresowanie niż na codzień.
W tym tygodniu odbędzie się również duża aukcja sztuki dawnej w Desie Unicum oraz tematyczna Aukcja Gruppy. Dwie aukcje zorganizuje także Rempex oraz po jednej Sopocki Dom Aukcyjny i Desa w Krakowie.
Właśnie zakończyła się aukcja w Librze - wyniki 1,5 miliona złotych bardzo dobrze rokuje dla pozostałych uczestników rynku. 

Z informacji płynących od domów aukcyjnych wynika, że aukcje będą odbywały się bez publiczności.
Dlatego na wszystkie aukcje zapraszamy Państwa do uczestnictwa w trybie LIVE na Artinfo.pl.  W dniu każdej aukcji - w kalendarium i bezpośrednio w katalogu aukcji - będzie widoczny specjalny zielony przycisk „Dołącz do licytacji LIVE”.

 
 
     
 
 
Nasze okno relacji na żywo pozwoli śledzić przebieg licytacji, a także licytować przez internet.
Niezmiennie przyjmujemy zlecenia stałe i telefoniczne do każdego obiektu z aukcji.
 
Kontakt:
+48 506 122 445;  +48 693 108 148; aukcje@artinfo.pl
  
Jednocześnie informujemy, że zespół Artinfo.pl pracuje bez zmian, jednak w formule pracy zdalnej. Odbiór zakupionych prac odbywać się będzie z wykorzystaniem wysyłek kurierskich lub bezpośrednio w naszej siedzibie w trakcie wyznaczonych dyżurów (więcej informacji pod telefonem +48 601 808 148).
 
Epidemii trudno uniknąć. Natomiast możemy ją ograniczać. Do wszystkich naszych klientów i sympatyków kierujemy serdeczną prośbę, apel, abyśmy w najbliższych tygodniach zachowali cierpliwość, szczególną ostrożność oraz stosowali się do ogólnych zaleceń epidemiologicznych.
 
Ze strony Artinfo będziemy Państwu zapewniać pełny dostęp do informacji o rynku. Zapraszamy do oglądania relacji na żywo - za pośrednictwem Artinfo LIVE, bez konieczności logowania się. Dla klientów zainteresowanych aktywnym udziałem w aukcjach, proponujemy licytację przez internet lub składanie zleceń stałych i telefonicznych. 
 
Życzymy udanych licytacji, życzymy dużo zdrowia!
 
Rafał Kamecki
Prezes Artinfo.pl