Artinfo LIVE - relacje na żywo


Obecnie wszystkie aukcje domów aukcyjnych odbywają w zaplanowanych terminach. Niestety sytuacja sprawiła, że obecność klientów na sali nie jest możliwa.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usługi Artinfo LIVE. W prosty sposób pozwala ona śledzić przebieg licytacji, składać zlecenia telefoniczne, stałe, a przede wszystkim licytować przez internet. Relacje z aukcji prowadzone są na żywo - transmisja odbywa się bez najmniejszego opóźnienia. Dodatkowo w oknie relacji i zaraz po zakończeniu aukcji dostępne są wyniki licytacji.

W dniu każdej aukcji - w kalendarium i bezpośrednio w katalogu aukcji - umieszczamy zielony przycisk „Dołącz do licytacji LIVE”
Zapraszamy do wypróbowania!
  
     
 
 
Niezmiennie nasi doradcy przyjmują zapisy na aukcję w tradycyjny sposób. Osoby zainteresowane licytacją zapraszamy do kontaktu: 
 
+48 506 122 445;  +48 693 108 148; aukcje@artinfo.pl

 
  
Jednocześnie informujemy, że zespół Artinfo.pl pracuje bez zmian, jednak w formule pracy zdalnej. Odbiór zakupionych prac odbywać się będzie z wykorzystaniem wysyłek kurierskich lub bezpośrednio w naszej siedzibie w trakcie wyznaczonych dyżurów (więcej informacji pod telefonem +48 601 808 148).
 
Epidemii trudno uniknąć. Natomiast możemy ją ograniczać. Do wszystkich naszych klientów i sympatyków kierujemy serdeczną prośbę, apel, abyśmy w najbliższych tygodniach zachowali cierpliwość, szczególną ostrożność oraz stosowali się do ogólnych zaleceń epidemiologicznych.
 
Ze strony Artinfo będziemy Państwu zapewniać pełny dostęp do informacji o rynku. Zapraszamy do oglądania naszych relacji.
 
Życzymy udanych licytacji!

Rafał Kamecki