Art&Design. Aukcja sztuki i unikatowego designu! 

Zobacz wystawę w piątek 25 czerwca od 17:00 w MYSIA 3 w Warszawie !


Zapraszamy na pierwszą aukcję internetową z nowego cyklu Art and Design pod kuratorską opieką Ewy Mierzejewskiej. Obok prac znanych artystów będzie można licytować dzieła unikatowego designu z prywatnej kolekcji Borisa Kudlički i Aleksandry Pogassi-Kudlički. Partnerem aukcji jest MYSIA 3. 
Licytacja trwać będzie od 25 czerwca do 8 lipca br. na naszej stronie: Zobacz katalog aukcyjny
Finał aukcji: 8 lipca godzinie 21.00! 

Od 25 do 30 czerwca wszystkie licytowane obiekty będzie można oglądać na WYSTAWIE przedaukcyjnej w budynku Mysia 3 (galeria, III piętro) w Warszawie. Niewykluczone, że wystawa będzie przedłużona, dlatego warto sprawdzać terminy na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1460930347625065

Licytowane są dzieła twórców kilku pokoleń: od wschodzących gwiazd polskiej sztuki po uznanych artystów, takich jak Rafał Olbiński, który specjalnie na aukcję stworzył nowy rysunek. Nie zabrakło nazwisk, które rozgrzewają ostatnio rynek sztuki – Adam Bakalarz, Tomasz Górnicki czy Piotr Czajkowski. Gratką dla fanów fotografii kolekcjonerskiej jest praca słynnej na świecie artystki Nan Goldin.

Boris Kudlička i Aleksandra Pogassi-Kudlička przeznaczyli na licytację kilka obiektów ze swojej prywatnej kolekcji. To przedmioty unikalne, przywiezione z licznych podróży po świecie, niedostępne w sklepach i galeriach, m.in. zjawiskowy „Up Baloon Coffee Table” kultowego Duffy London, para oryginalnych foteli z lat 40. autorstwa J. Halabali czy składane chińskie krzesła podróżne z przełomu XIX i XX wieku.