1 zł
2 600 000 zł

BATOR Lech (ur. 1986)

Świeżo malowane, 2018

technika własna, płótno, 70 x 50 cm, w ramie 80 x 60 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

BATOR Lech (ur. 1986)

Puppet Master, 2018 r.

akryl/płótno, 150 x 77 cm ( w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2018 [2+0+1+8=11]'

BATOR Lech (ur. 1986)

Leń, 2011

akryl, płótno, 90 x 116 cm,
sygn. na odwrocie

BATOR Lech (ur. 1986)

Nr 4, 2017

Akryl na płótnie, 120 x 80 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Sarna na rowerze 2017

Akryl na płótnie, 140 x 100 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Para na kanapie 2015

Akryl na płótnie, 70 x 100 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Jeleń na vespie, 2017

Akryl na płótnie, 110 x 80 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

W łóżku 2016

Akryl, tempera na płótnie, 70 x 100 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Push, 2016

Akryl na płótnie, 70 x 100 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Ask more, 2016

Akryl na płótnie, 80 x 120 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Łada, 2016

Akryl na płótnie, 80 x 120 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Smoker, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2013'

BATOR Lech (ur. 1986)

4x4, dyptyk, 2013 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm (całość)

BATOR Lech (ur. 1986)

Dama z sarną, 2016

Akryl na płótnie, 100 x 70 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Zaporożec, 2016

Technika mieszana na płótnie, 120 x 80 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Ze strzelbą, 2015

Akryl na płótnie, 80 x 120 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Nr 1, 2016

akryl/nitro na płótnie, 100 x 70 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Lewitacja, 2015

Akryl na płótnie, 100 x 70 cm

BATOR Lech (ur. 1986)

Czarny balon, ed. 7/10, 2010 r.

druk, kolaż cyfrowy/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LECH BATOR • 7/10 • 2010'

BATOR Lech (ur. 1986)

Lewitacja, ed. 1/10, 2012 r.

collage cyfrowy/papier, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `LECH BATOR • 1/ 10 • 2015`

[katalog wystawy]

Wileńskie środowisko artystyczne 1919-1945. Wystawa pod patronatem prof. Stanisława Lorenza. Malarstwo, grafika, rze¼ba, rysunek, fotografia. Olsztyn 1989 Biuro Wystaw Artystycznych w Olsztynie. 22 x 22 cm, s. 187, [1], ilustracje (także reprod. barwne) na s. 97 -174. Broszura wydawnicza. Zawiera m.in.: Jerzy Malinowski Kultura artystyczna Wilna 1893-1945; Lech Lechowicz Wilno i fotografika; Tadeusz Chrzanowski Gdzie leżą kresy? oraz składy WSP Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, członków WTAP i innych grup artystycznych. Na k. przedtytułowej, odręcznie: "Panu Profesorowi Andrzejowi Ryszkiewiczowi na pamiątkę sesji wileńskiej 7 VI 1989 /Jerzy Malinowski".

BATOR Lech (ur. 1986)

Doktor Deer, 2011 r.

metoda transferowa/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `LECH BATOR 2011`

BATOR Lech (ur. 1986)

Bez tytułu, 2011 r.

olej, akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'LECH BATOR 2011'

BATOR Lech (ur. 1986)

1924, 2011 r.

metoda transferowa/papier, 100 x 70 cm (arkusz)

BATOR Lech (ur. 1986)

Mops, 2012

olej, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.:Lech Bator 2012

BATOR Lech (ur. 1986)

to know everything is not enough, 2011

akwarela, papier (metoda transferowa), 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Lech Bator 2011

BATOR Lech (ur. 1986)

Lift up, dwie części, 2011 r.

olej, akryl/płótno, 80 x 100 cm (łącznie)
na odwrociu opisany: `LE | CH | BAT | OR | 20 | 11` oraz sygnowany i datowany (każda część)

O DWÓCH takich, co ukradli księżyc

[1962] (Plakat filmowy form. 83,7x58,8 cm, autorstwa Macieja Hibnera. Dwaj chłopcy lecący na grzbiecie pelikana. Ekranizacja powieści K.Makuszyńskiego. Film polski. Reż. J.Batory. Wyst. Lech i Jarosław Kaczyńscy, J.Benoit. Rozprasowane poprzeczne złożenie, poza tym stan dobry)

BATOR Lech (ur. 1986)

Nie na rykowisku II, 2008

akryl, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2008

BATOR Lech (ur. 1986)

Nie na rykowisku I, 2008

akryl, płótno, 92 x 65 cm;

BATOR Lech (ur. 1986)

Autobiografia, 2011

akryl, olej, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2011

BATOR Lech (ur. 1986)

Chyba Ty, 2011

olej, płótno;
50 x 50 cm;

BATOR Lech (ur. 1986)

Industrial, 2010

akryl, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2010

BATOR Lech (ur. 1986)

To skomplikowane, 2010

akryl, płótno;
100 x 70 cm;

BATOR Lech (ur. 1986)

!, 2010

olej, płótno;
40 x 50 cm;

BATOR Lech (ur. 1986)

Hmmm, 2010

olej, płótno,
116 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: LECH BATOR / 2010

BATOR Lech (ur. 1986)

Lego, 2009

akryl, płótno,
65 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: LECH BATOR/ 2009

BATOR Lech (ur. 1986)

Hmmm, 2010

olej, płótno,
116 x 81 cm;

BATOR Lech (ur. 1986)

Tetris, 2009

olej, płótno,
65 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: LECH BATOR / 2009

BATOR Lech (ur. 1986)

!, 2010

Olej, płótno;
40x50 cm
Sygn. Na odwrocie: LECH BATOR/ 2010

BATOR Lech (ur. 1986)

House, 2009 r.

olej/płótno,
70 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LECH BATOR | 2009`

BIBLJOTECZKA

Poradni Dydaktyczno-Wychowawczej przy Kuratorjum Okręgu Szkolnego Wileńskiego: Nr 1: Władysław Arcimowicz -Marszałek Józef Piłsudski w Wilnie i Wileńszczyźnie. Wypisy. Oprac. ... Nr 2: Wanda Niedziałkowska-Dobaczewska -Wilno i Wileńszczyzna w latach 1914-1920. Oprac. ... Nr 3: Kazimierz Bieliński -Powstanie listopadowe w Wilnie i Wileńszczyźnie. Oprac. ... Nr 4: Walerjan Charkiewicz - "Scypjon ruski-: Konstanty Iwanowicz książę Ostrogski, wielki hetman litewski, wojewoda trocki ... Oprac. ... Nr 5: Tadeusz Łopalewski -Batory na ziemiach dawnego W.Księstwa Litewskiego. Oprac. ... Nr 6: Anna Krzyszkowska -Powstanie styczniowe na Wileńszczyźnie. Oprac. ... Nr 7: Czesław Zgorzelski -Powstanie styczniowe na terenie województwa nowogródzkiego. Oprac. ... Nr 8: Anna Bujwidówna -Oddźwięki Wiosny Ludów na półn.-wsch. Rzeczypospolitej: spisek braci Dalewskich. Oprac. ... Nr 9: Maria Dunajówna -Filomaci w Wilnie. Oprac. ... Nr 10: - Filomaci na prowincji. Oprac. ... Nr 11: Kazimierz Strasz -Aleksander Jagiellończyk w Wilnie i na ziemiach b. W.Ks.Litewskiego. Oprac. ... Nr 12: Lech Beynar -Zygmunt August na ziemiach dawn. W.Ks.Litewskiego. Oprac. ... Nr 13: Józef Milenkiewicz -Współpraca Wilna i ziem wschodnich Rz-tej z emigracją polityczną polską po upadku powstania listopadowego. Spisek Szymona Konarskiego. Oprac. ... Nr 14: Tatiana Żukowska, Władysław Arcimowicz -Jak korzystać z działu regjonalnego Bibljoteczki Poradni Dydaktyczno-Wychowawczej przy K.O.S.Wil. Oprac. ... Nr 15: Bogumił Zwolski -Władysław IV na ziemiach b. W.Ks.Litewskiego. Oprac. ... Nr 16-17: Teodor Bujnicki -Pamiątki historyczne Wileńszczyzny i Nowogródczyzny. Oprac. ... Wilno 1934-1935, Dziennik Urzędowy Kuratorjum Okr.Szk.Wileńskiego. 8°, s.91, [1], ilustr.; s.63, [1]; 52; 40; 29, [1]; 39, [1]; 32; 23, [1]; 31, [1]; 32; 31, [1]; 31, [1], mapka; s.31, [1]; 23; 31; 38; 24, razem opr.ppł.

Opr. amatorska za śladami przebijającego kleju na wyklejkach, lekko uszk. k.tyt. pierwszego tyt., poza tym stany więcej niż dobre i bardzo dobre. Podtyt. serii: "Pomoc dla nauczyciela realizującego program publicznej szkoły powszechnej na Wileńszczyźnie i Nowogródczyźnie-

liczba obiektów: 42