Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (106)
Naszyjnik ze szmaragdami i diamentami
334 brylanty o masie łącznej około 10,90ct F-H/VVS-P 30 owalnych szmaragdów o masie około 12,50ct złoto 0.750, długość 40cm
masa wyrobu: 43,70g czas powstania: Europa Zachodnia, XX w.

114 760 zł

09-06-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Bransoletka z diamentami wykonana w platynie
3 centralne brylanty około 2,14ct H-I/SI1 +286 diamentów
łączna masa diamentów w wyrobie około 5,14ct
masa wyrobu: 41,18g
czas powstania: lata 50. XX w.

68 860 zł

08-06-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Zegar stojący w typie Boulle’a, 1860-1870
konstrukcja drewniana, czerniona, powierzchnia obudowy pokryta markieterią z szylkretu i blachy mosiężnej, liczne dekoracje ze złoconego brązu; tarcza mosiężna z porcelanowymi, emaliowanymi plakietkami z cyframi rzymskimi; w zwieńczeniu kobieca postać ze

103 280 zł

06-06-2017
Dom Aukcyjny Panorama
MAKOWSKI Tadeusz (1882 Oświęcim -1932 Paryż)
Falaises , 1927
olej na płótnie
sygnowany w prawym dolnym rogu: Tadé Makowski
napis na podobraziu: Tadeusz Makowski, Falaises, Paris
wymiary: wys. 27 cm, szer. 41 cm

56 000 zł

05-06-2017
Dom Aukcyjny Panorama
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Cisza , 1997
160 x 120 cm / 1997 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

55 000 zł

14-04-2017
Galeria Foksal 17
Chwila , 2007
175 x 140 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

68 000 zł

13-04-2017
Galeria Foksal 17
BĄK Karol (ur. 1961)
"Woman in time" , 2017

olej na płótnie, 150 x 100 cm

55 000 zł

01-04-2017
Galeria Quantum
BĄK Karol (ur. 1961)
"Metamorfoza Europy" , 2017

olej na płótnie, 150 x 120 cm

60 000 zł

31-03-2017
Galeria Quantum
Gorejący krzew , 2000
180 x 115 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

58 000 zł

12-03-2017
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 106