Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (72)
PICASSO Pablo (1881-1973)
Atelier w Cannes
litografia barwna; 48 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: "Picasso" (kredką)
dat. z płyty l. g.: "7.4.56."

Wydana przez:
F. Mourlot, Paryż, 1956.

Bloch G., "Pablo Picasso, Catalogue of printed graphic work" 1904-1967, 1971, nr 794.

30 000 zł

14-06-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
LENICA Alfred (1899 - 1977)
Bez tytułu , 1966
gwasz, olej/papier; 29 x 41 cm;
sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem);
sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966" (ołówkiem);
na odwrocie nalepka aukcyjna

Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście
- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

16 000 zł

13-06-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Bez tytułu , 1999
akwarela/papier; 55,7 x 41,5 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "Jerzy Duda G. / 997/1999."

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

45 000 zł

13-06-2024
KUS Agata (ur. 1987, Krosno)
Hounds of Love II , 2013
kolaż, rysunek/papier; 46 x 34 cm;
na odwrocie wklejka z opisem: "Agata Kus / Hounds of Love II / 46 x 34 cm / drawing, collage / pen, …[?], photo / 2013" (drukiem)

"Pod płaszczykiem emocji", Galeria Szara Kamienica, Kraków

28 000 zł

13-06-2024
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Schody Jakuba III , 1992
olej/płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. l. d.: "Jan Tarasin 92"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "JAN TARASIN 1992 / „SCHODY JAKUBA III”

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Warszawa

320 000 zł

13-06-2024
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Letni dzień przed domem"
Olej na dykcie, sygnowany pd.:" St.Paciorek"

Wymiary w ramie: 49x60 cm (34x45 cm)

6 500 zł

13-06-2024
COUSEN Charles (1813 - 1889)
"Wenecja"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "Ch.Cousin"

Wymiary w ramie: 77x65 cm (66x54 cm)

12 500 zł

13-06-2024
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Portret Rybaka, 1971
Olej, płótno, 34,5 x 32 cm, plus oprawa
Sygn. z przodu

5 500 zł

12-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Baletnica z czerwoną szarfą, 2014
Wymiary: 116 x 69 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: Eugeniusz Gerlach, oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

12 500 zł

12-06-2024
artofpoland.pl
liczba obiektów: 72