Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (160)
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Jesień" , 1921
olej na tekturze
24 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "B. RYCHTER-JANOWSKA 1921".

8 600 zł

31-07-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
STUDENCKI Stanisław (1900 - 1944)
"Ułan z koniem" , 1925
olej na płótnie
44 x 57 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "ST. STUDENCKI 925".

5 200 zł

31-07-2020
Nowość
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu (czerwono-zielony) , 2017
akryl na płótnie
50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: L.Tarasewicz 2017 / 50 x 50 / Acrylic on canvas
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
"Letnie popołudnie w Parku Krakowskim"
olej na tekturze
72 x 88 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Antoni Bartkowski".

4 200 zł

31-07-2020
Nowość
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu (zielony) , 2014
akryl na płótnie
50 x 50 cm (wymiary ramy: 57 x 57 cm)
sygn. i opisany na odwrociu: L.Tarasewicz 2014 / 50 x 50 / Acryl on canvas
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Pejzaż z Zimnej Wody" , 1913
olej na płótnie
76 x 99 cm
sygnowany i datowany u dołu kompozycji: "R. Bratkowski 1913 Zimna Woda".

9 500 zł

31-07-2020
Nowość
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
"W miasteczku"
olej na płótnie
31 x 41 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Zygmuntowicz".

11 500 zł

31-07-2020
Nowość
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
"Gęsty las" , 1921
olej na tekturze
32 x 31 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Felix Franić | 1921".

1 800 zł

31-07-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Bukiet piwonii"
olej na tekturze
39 x 30 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

3 400 zł

31-07-2020
Nowość
liczba obiektów: 160