Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (102)
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
Srebro, złocone, próba 84, waga 49 g, wys. 9,5 cm. śr.5 cm. Puncowanie: Malcz, 84, kotwica, dwugłowy orzeł oraz znak warsztatowy kotwica, cechy bite w probierni warszawskiej w latach 1852-1896 z monogramem i datą1862.

1 300 zł

30-04-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
30-04-2021
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
30-04-2021
Nowość
Liście 3, 50x70 cm, akryl na płótnie , 2021

5 000 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
Nawłoć, 32.50x80 cm, akryl na płótnie , 2021

4 200 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
KOJŁO Ireneusz (ur. 1966, Hajnówka)
Kałuża 2, 32,50x80 cm, akryl na płótnie , 2021

4 200 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
Liście 2, 432,50x40 cm, akryl na płótnie , 2021

3 000 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
Łąka 11,50x70cm, akryl na płótnie , 2020

4 200 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
Łąka 12, 100x120 cm, akryl na płótnie , 2021

13 500 zł

30-04-2021
Nowość
Galeria MILANO
liczba obiektów: 102