Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (60)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
Afrodyta , 2011
brąz, egzemplarz 3/8, 73,5 x 22 x 15 cm, 2011 rok

13 500 zł

30-03-2020
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
Dama II , 2012
brąz, egzemplarz 4/8, 43 x 12 x 10 cm, 2012 rok

4 500 zł

30-03-2020
Nowość
patera na trzech nóżkach, srebro, pr.800 wys.13 cm. śr.34 cm. waga 947 g. ręcznie kuty puncowany; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowyHANDGEHAMMERT. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

3 800 zł

30-03-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
srebro złocone próby 875, niello; wys.4 cm. cm, śr. 3,5cm, waga 142 g. cechowane; inicjały wytwórni GHK8K cyrylicą, znak probierni z gwiazdą z sierpem i młotem oraz M. ZSRR, Moskwa po 1958 r.

550 zł

30-03-2020
Nowość
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
Sielanka/Idylla , 1920
miedzioryt/papier, 31 x 23 cm (zadruk), 52 x 44 cm z oprawą, sygnowany ołówkiem p.d.: 'JanWojnarski' oraz na płycie p.d.: 'JW'
30-03-2020
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
ANDRIOLLI Elwiro Michał (1836 Wilno - 1893 Nałęczów)
GOLONO, STRZYŻONO
technika mieszana (akwarela, kredka, ołówek, węgiel) na papierze, wymiary: 46 x 64 cm (w świetle passe-partout), 73 x 90 cm w oprawie, sygnowany p.d: "Andriolli". Celowo postarzana rama. Niewielkie zagniecenie papieru w lewym górnym rogu.
30-03-2020
Nowość
TYSZKOWSKI Wilhelm (1878 Raj - 1939 Piaśnica)
Zmierzch , 1917
olej na tekturze, wymiary: 43 x 62 cm (w świetle oprawy), 65 x 85 ca z ramą, sygnowany i datowany l.d: "WILHELM TYSZKOWSKI / TARNOBRZEG 1917"
30-03-2020
Nowość
FILIŻANKA, LIMOGES, FRANCJA 2 POŁ. XIX W.
filiżanka ze spodkiem w głębokiej kobaltowej barwie, filiżanka złocona w środku. Całość zdobiona grubo złoconym ornamentem.
Idealny stan zachowania.
30-03-2020
Nowość
WOAL, L. 20 XX W.
tkanina w kolorze ecru, wymiary: 270 x 210 cm (bez frędzli), stan idealny
30-03-2020
Nowość
liczba obiektów: 60