ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (204)
BUGLEWICZ Katarzyna (ur. 1975, Jasło)
Stół , 2001
olej, płótno, wym. 95x75 cm

1 800 zł

27-07-2011
Kamienie , 2013

olej, płótno, wym. 24x30 cm

550 zł

18-09-2013
KARPOWICZ Katarzyna (ur. 1985, Kraków)
Pocałunek , 2019
olej, płótno, wym. 90x90 cm

12 500 zł

09-10-2019
Pejzaż magiczny , 2016
olej, płótno, wym. 100x100 cm

8 500 zł

12-01-2017
On i ona , 2019
olej,. płótno, wym. 50x60 cm

7 500 zł

27-02-2019
Lulaby , 2016
rysunek, technika własna, papier, wym. 21x14,5 cm

1 200 zł

25-11-2018
Fontanna , 2015
olej, płótno, wym. 100x80 cm

8 500 zł

25-11-2018
Ciekawość , 2018
olej, płótno, wym. 80x100 cm

9 300 zł

25-11-2018
MAKIEŁA-ORGANISTY Katarzyna (ur. 1984, Hrubieszów)
Ryby , 2011
olej, płótno, wym. 60x70 cm

2 100 zł

09-03-2016
Patelnia, orzechy i pestki , 2015
olej, płótno, wym. 55x75 cm

3 800 zł

14-06-2018
Martwa natura z łososiem , 2014
olej, płótno, wym. 45x70 cm

3 600 zł

23-09-2015
Martwa natura z rombami , 2011
olej, płótno, wym. 130x105

5 200 zł

27-11-2012
Czaszka i forsycje , 2015
olej, płótno, wym. 20x70 cm

2 800 zł

14-06-2018
MIKULSKI Kazimierz (1918-1998)
bez tytułu, lata 90.
rysunek, tusz, papier, wym. 29,6x21 cm, na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez Agnieszkę Mikulską

4 500 zł

15-11-2014
POLIT Kinga (ur. 1970, Kraków)
Zielona autostrada , 2001
olej, płótno, wym. 90x120 cm

2 900 zł

11-08-2010
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
Zaloty , 1977
akwaforta, akwatinta, wym. 65x49,5 cm

1 200 zł

30-12-2010
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
Wiosenne cienie , 1969
akwaforta, akwatinta, wym. 65x49 cm

1 200 zł

30-12-2010
BOCHENEK Krystyna
Zabawna rozmowa , 2012

olej, płótno, wym. 50x60 cm

4 800 zł

26-05-2012
KIWERSKI Krzysztof (ur. 1948, Poznań)
NYC II , 2017
akryl, płótno, wym. 90x110 cm

5 800 zł

01-12-2018
NYC i okolice , 2018
akryl, płótno, wym. 100x140 cm

7 500 zł

01-12-2018
NYC I , 2017
akryl, płótno, wym. 90x110 cm

5 800 zł

01-12-2018
Coney Island , 2017
akryl, płótno, wym. 90x110 cm

5 800 zł

01-12-2018
Citygroup B , 2018
akryl, płótno, wym. 140x100 cm

7 500 zł

01-12-2018
SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)
Wielki skok , 1986
miedzioryt, papier, wym. 21x27 cm numer odbitki 54/100

900 zł

11-12-2014
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Dyskusja , 1985
olej, płótno, wym. 50x65 cm, oprawiony

9 800 zł

23-09-2015
liczba obiektów: 204