Dzban na wino, PLEWKIEWICZ Warszawa, ok. 1900 r. ,

Drukuj

Cyna srebrzona, szkło szlifowane.
PLEWKIEWICZ, Warszawa.
Sygnowany na rancie uchwytu.
Stan oryginalny, bardzo dobry.
Nie ma uszkodzeń ani napraw. Naturalna patyna.
Wysokość: 38 cm.
www.galeriadas.pl

16-07-2019
data dodania
Więcej zdjęć na www.galeriadas.pl
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria D.A.S.
ul. Mała 23
25-012 Kielce
604 509 950
info@galeriadas.pl
galeriadas.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-17.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Wazon Max Laeuger (1864-1952) pocz. XX w. Secesja
data dodania: 26-07-2016
"Widok na miasteczko"
TWAROWSKI Wacław
data dodania: 26-07-2016
Ekrytuar, Meissen, Ernest Teichert, XIX w.
data dodania: 27-07-2016
"Król August II Mocny", Potschappel, XIX w.
data dodania: 10-08-2016
Puchar z uzdrowiska w Truskawcu, II RP, Kresy.
data dodania: 06-09-2016
Wazon SATSUMA, JAPONIA, epoka Meiji (1868-1912)
data dodania: 29-09-2016