Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXVIII Aukcja Wielkiego Serca

16.11.2019 sobota

15:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, ul. Marii Konopnickiej 26

Kraków

09.11 - 15.11.2019

Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a

Kraków

214 obiektów
051
051

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

„Niebo nad Zaborkiem”

tempera na papierze, 56x42 cm, sygn..

Cena wywoławcza:

200 zł

052
052

Andrzej FOLFAS (ur.1948r. w Witowie na Podhalu)

Bez tytułu, 2018

olej na płótnie, 55x100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

053
053

Andrzej FRANASZEK (ur. 1964)

Z cyklu: Byki „Strach”, 2019

technika własna na kartonie, 61x86 cm, sygn.,

Cena wywoławcza:

200 zł

054
054

Magdalena GEDROYĆ (ur. 1975 Zamość)

„Obiekty plażowe II”, 2014

olej na płótnie, 80x80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

055
055

Simeon GENEW (ur. 1973, Wrocław)

„Corpo Sapiens”, 2019

akryl na płótnie, 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

056
056

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925, Częstochowa)

Bez tytułu, 2013

akwarela, 65x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

057
057

Ryszard GIERYSZEWSKI (ur. 1936)

"Zawirowanie", 2005

drzeworyt/ linoryt, e/a, 69x49 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

058
058

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

„Medic et les meduses”, 2016

olej na płótnie, 61x120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

059
059

Bożena GRZYB-JARODZKA (ur. 1959)

Bez tytułu, 2019

akryl na płótnie, 40x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

060
060

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)

„Portret mężczyzny z czerwoną fajką”, 2018

pastel olejna na kartonie, 82x61 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

061
061

Józef HAŁAS (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)

Z cyklu: „Notatki Hałasa”, ok.1980

rysunek tuszem+autorski tekst (maszyna do pisania), 31x14,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

062
062

Malene HAMMELEFF JACOBSEN

„Abstrakcja III”, lata 60-te

gwasz na papierze, 20x30 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

200 zł

063
063

Uta HANUSEK

„Roślina z papierosem”, 2019

linoryt, 6/10, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

064
064

Grażyna HARAŃCZYK

Bez tytułu, 2019

olej na płótnie, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

065
065

Marcin HARLENDER (ur. 1959 r.)

Bez tytułu, 2016

akryl na płótnie, 30x20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

066
066

Ewa HARTWIG-FIJAŁKOWSKA (ur. 1941)

„Radość”, 1970

fotografia czarno- biała, 38,5x29 cm,
praca opatrzona pieczęcią Autora, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

067
067

Edward HARTWIG (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)

Bez tytułu, 1955

fotografia czarno- biała, 29x39 cm, praca opatrzona pieczęcią Autora.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

068
068

Helena HARTWIG (1910-1998)

fotografia czarno- biała, 39,5x27 cm,
praca opatrzona pieczęcią Autora.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

069
069

Beata HELTMAN

„Zima?”, 2016

akryl na płótnie, 30x24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

070
070

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

„Razem”, 2019

olej na płótnie, 30x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

071
071

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

„Le huitieme jour de la semaine”, 1958

plakat, 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

072
072

Ryszard HOROWITZ (ur. 1939)

fotografia barwna, 75x100 cm.

Cena wywoławcza:

200 zł

073
073

Łukasz HUCULAK (ur. 1977)

Bez tytułu, 2018

tempera na papierze, 29x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

074
074

Joanna JAKOWLEW-STOŻEK (ur. 1948, Kraków)

„Święty bez imienia” ,2010

akryl na płycie, 90x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

075
075

Paweł JARODZKI (ur. 1958)

technika własna na płycie, 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

076
076

Jadwiga Maria JAROSIEWICZ

"Odwrócona II", 2019

Cena wywoławcza:

200 zł

077
077

Bogna JARZEMSKA-MISZTALSKA (ur. 1979)

"Koziołki- Spotkanie", 2016

emalia na metalu, 60x81 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

078
078

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej na płótnie, 120x120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

079
079

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959 r.)

„Wieczór w naszym Pueblo”, 2018

olej na płótnie, 40x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

080
080

Adam JOB

„Zachód słońca nad Wisłą”, 2019

olej na płycie, 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

081
081

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931r.)

Bez tytułu, 2001

tusz na papierze, rysunek, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

082
082

Arkadiusz KARAPUDA (ur. 1981, Żyrardów)

„Rotunda”, 2015

kredka na papierze, 15x21 cm, sygn,

Cena wywoławcza:

200 zł

083
083

Małgorzata KARP-SOJA (ur. 1967)

"Anielice", 2015

olej na płótnie, 35x70 cm, sygn.
Album "Historia Świata", 2019, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

084a
084a

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

„Obiekt N”, 2019

olej na płótnie, 24x25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

084
084

Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

"Dwie tęcze", 2017

olej na płótnie, 65x110, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

085
085

Bartłomiej KIEŁBOWICZ (ur. 1985, Warszawa)

“Next 10 years of my life”, 2017/18

akryl/technika mieszana na płótnie, 40x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

086
086

Maria KIESNER (ur. 1976)

Bez tytułu, 2018

akryl na płótnie, 40x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

087
087

Adam KILIAN (Lwów, 1923-2016, Warszawa)

„Tukan”

Projekt kostiumu do spektaklu „Kynolog w rozterce” H. Czyża i S. Mrożka, Opera Narodowa- Teatr Wielki, reż. J. Kilian 1993
technika własna na pergaminie, 50x35 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

088
088

Andrzej KLIMCZAK-DOBRZANIECKI (ur. 1946, Prudnik)

„…z czterema serwetkami i z lampami”, 2001

akryl, tempera na kartonie, 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

089
089

Stanisław KOBA (ur. 1957, Przemyśl)

„Wulkan”, 2019

akryl na płótnie, 30x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

090
090

Marta KOCHANEK-ZBROJA (ur. 1979, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

akryl na papierze, 40x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

091
091

Bartosz KOLATA (ur. 1979 Toruń)

„Zachęta (I co po Cybisie)”, 2019

olej na płótnie, 60x80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

092
092

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

Bez tytułu, 2019

akryl na płótnie, 60x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

093
093

Marcin KOŁPANOWICZ (ur. 1963, Kraków)

"AD ASTRA", 2017

pastel, 50x65 cm, reprodukowany w 29 numerze kwartalnika "Artysta i Sztuka" (marzec 2018), sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

094
094

Krzysztof KONICZEK

"Tęsknota za morzem..." 2018

akryl, technika własna na płótnie, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

095
095

Marta KONIECZNY (ur. 1969)

"Zima", 2018

olej na płótnie, 40x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

096
096

Piotr KOPIK (ur. 1979)

rysunek, 21x15 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

097
097

Agnieszka KOTARBA (ur. 1989, Kielce)

„Dama z lisiczką”, 2014

fotografia barwna, wydruk na płótnie, 40x120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

098
098

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

„Muszla”, 1999

technika własna na papierze, 50x35 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

099
099

Monika KRZAKIEWICZ (ur. w 1969 r. (Ustrzyki Dolne))

„Gość”, 2018

olej na płótnie, 80x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł