NEXT Aukcje Sztuki

VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej

22.11.2019 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

18.11 - 22.11.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

72 obiekty
51
51

Magdalena RYTEL-SKOREK (ur. 1976)

Zimowy Ogród, 2019 r.

akryl, szlagmetal na płótnie, średnica 90 cm (tondo)
sygnowany: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

52
52

Tomasz KURAN (ur. 1971)

3 gracje wieczorową porą, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

53
53

Wojciech ZYTKIEWICZ (ur. 1963, Bydgoszcz)

Złote łąki, 2019 r.

technika własna na płótnie, 140 x 140 cm
opisany na odwrociu: ‘WOJCIECH ZYTKIEWICZ | „ZŁOTE ŁĄKI” 2019 R. | TECH. WŁASNA’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

54
54

Mirosław (Miro) BIAŁY (ur. 1966r.)

Turpizm nie istnieje, 2018 r.

olej na płótnie, 120 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Miro Biały’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Turpizm | nie istnieje | Miro | Biały | Rok | 2018’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

55
55

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Portret Królowej Katarzyny, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: ‘CAMPIO’
obraz świeci w ciemności w świetle UV

Cena wywoławcza:

1 200 zł

56
56

Ewelina LOCHMAN (ur. 1978, Rzeszów)

Portret liryczny, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘eLochman’
sygnowany na odwrociu: ‘eLochman 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Krzysztof KAREWICZ (ur. 1953, Łódź)

Antrakt, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Karewicz’
nalepka autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Natalia FUNDOWICZ (ur. 1991, Kraków)

Ucho, 2017 r.

akwarela, ekolina na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘N. FUNDOWICZ 2017’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

59
59

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Droga do nieba, 2008 r.

olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany z przodu: ‘SKRZYPEK’
oprawiony
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ | G. SKRZYPEK | 2008 | OLEJ-PŁÓTNO | „Z CYKLU KONIOSTWORY” | „DROGA DO NIEBA” | 90 x 100’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

60
60

Joanna JEŻEWSKA-DESPERAK (ur. 1969)

Za wielką szybą VIII, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Joanna Jeżewska-Desperak | „Za wielką szybą VIII” | olej na płótnie, 90 x 90 cm | 2019 r. | J. Desperak’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

61
61

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962, Rawicz)

Struktury dyspersyjne 1, 2017 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu
oprawiony

Cena wywoławcza:

3 000 zł

62
62

Paweł ZAKRZEWSKI (ur. 1980)

Fat gluons, 2019 r.

akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘FAT | GLUONS | PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Potaru z cyklu Nie tak odległe…, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”POTARU” | cykl | „Nie tak odległe…” 2019 | Dariusz Franciszek Różyc’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Justyna POSIECZ-POLKOWSKA (ur. 1985, Stalowa Wola)

Pejzaż jesienny, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘J. P.-Polkowska | „Pejzaż jesienny”’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

65
65

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Cisza, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg ‘M. Cieślik ‘19’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Tajemne przejście, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 19 r.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

67
67

Sergiusz (Serio) KUBICKI (ur. 1988, Bydgoszcz)

Tattooed Girl, 2019 r.

spray, aerograf, akryl na płótnie, 90 x 90 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Ostańce, 2018 r.

olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: monogram, ‘Marcin Wilk | 2018 | „Ostańce III”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959, Warszawa)

Pejzaże z cyklu W beżach i błękitach, 2019 r.

fotografia wydrukowana na papierze fotograficznym, 3 x 50 x 50 cm (tryptyk, w świetle passe-partout 3 x 90 x 60 cm)
sygnowany p. d. róg: ‘Andrzej Andrychowski 2019’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł

70
70

Arek SZWED (ur. 1969, Kąkolewnica)

Dziewięciu, 2019 r.

ceramika szkliwiona i malowana, wysokość 30 cm
sygnowana

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Piotr Alexander GRODZKI (ur. 1957, Koronów)

Kobiecość łączy nas, 2019 r.

terrakota ręcznie modelowana, pokryta glazurą, politura woskowa,
wokół blacha kortenowska, rdza powierzchniowa, 66 x 35 x 25 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

72
72

Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)

Ewa, 2017 r.

mosiądz, brąz, kamień, 50 x 22 x 22 cm
sygnowana: ’17.A Dętkoś’

Cena wywoławcza:

1 500 zł