NEXT Aukcje Sztuki

VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej

22.11.2019 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

18.11 - 22.11.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

72 obiekty
01
01

Iwona DELIŃSKA (ur. 1963)

No 3363, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

Cena wywoławcza:

2 000 zł

02
02

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Mądrości blask długowieczności tajemnicą, 2019 r.

technika własna na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Mądrości blask długowieczności tajemnicą” Anna Zalewska 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

03
03

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

Przystań, 2019 r.

akryl na płótnie, 65 x 92 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„MAŁA PRZYSTAŃ” | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2019’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

04
04

Jacek TYCZYŃSKI (ur. 1959, Bydgoszcz)

Kobieta z piórkiem 4, 2019 r.

olej na płótnie, 95 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

05
05

Jacek MALINOWSKI (ur. 1969, Zielona Góra)

Maj, 2019 r.

akryl na płótnie, 150 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2019 | „Maj”’

Cena wywoławcza:

2 400 zł

06
06

Karolina MATYJASZKOWICZ (ur. 1980)

Tarpany w Wyraju, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Tarpany w Wyraju | K. MATYJASZKOWICZ/2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

07
07

Beata MURAWSKA (ur. 1963)

Tulipanowy wieczór, 2017 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Beata Murawska’

Cena wywoławcza:

4 000 zł

08
08

Lia KIMURA (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Feel this moment, 2019 r.

olej na płótnie, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

4 500 zł

09
09

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Off-road, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M.STERN’

Cena wywoławcza:

6 000 zł

10
10

Marcin JASZCZAK (ur. 1975)

Portret z wróblem, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MJ 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

11
11

Ernest ZAWADA (ur. 1971, Cieszyn)

Rytmy optyczne, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Rytmy optyczne” | olej, płótno, 2019 r. | 100 x 70 cm | Ernest Zawada’

Cena wywoławcza:

2 800 zł

12
12

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Paradise, 2019 r.

akryl na płótnie, 2 x 100 x 100 cm (dyptyk, całość 100 x 200 cm)
opisany na odwrociu: ‘„PARADISE” 2019 Gossia Zielaskowska’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

13
13

Kamila BEDNARSKA (ur. 1983, Rzeszów)

Oranż, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 140 x 100 cm, 100 x 100 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘Kamila Bednarska 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

14
14

Sylwester STABRYŁA (ur. 1975, Brzozów)

Kontakt, 2019 r.

olej na płótnie, średnica 50 cm (tondo)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘SYLWESTER STABRYŁA | „Kontakt” | olej na płótnie | śr. 50 cm | 2019 r. | S. Stabryła’
na odwrociu pieczęć autorska

Cena wywoławcza:

1 500 zł

15
15

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.

fotomontaż komputerowy na papierze, 60 x 80 cm (w świetle passe-partout 70 x 100 cm)
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Dominika GRZYMSKA (ur. 1993)

Dyptyk, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 2 x 150 x 119 cm (dyptyk, całość 150 x 238 cm)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DYPTYK GRZYMSKA ‘19’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

17
17

CHAZME 718 (Daniel Kaliński) (ur. 1980)

Megapolis: Chaoscity, 2013 r.

technika mieszana na płótnie, 140 x 80 cm
oprawiony w ramę skrzynkową

Cena wywoławcza:

7 500 zł

18
18

Agnieszka PIETRZYKOWSKA (ur. 1978)

Kobieta w kostiumie, 2012 r.

akryl na płótnie, 65 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘apietrzykowska 2012’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

19
19

Anna OSIECKA (ur. 1984, Kraków)

Oculi II, 2019 r.

olej na płótnie, 108 x 72 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

20
20

Marta BILECKA (ur. 1975)

In Harmony 3, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 140 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MARTA BILECKA | NOV. 2018 | „IN HARMONY 3’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

21
21

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zapach lata, 2019 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja Kappa 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

22
22

Ireneusz SZCZĘCH (ur. 1962, Wągrowiec)

Galion 2, 2018 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany z przodu: ‘$ Ireneusz Szczęch 2018’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ireneusz Szczęch | 2018 r. | „Galion 2”’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

23
23

Krzysztof MUSIAŁ (ur. 1972, Słubice)

Portal G, 2015 r.

olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PORTAL G | olej/akryl – płótno | 120 x 120 cm | 2015 | K. Musiał’

Cena wywoławcza:

2 500 zł

24
24

Albertyna KACALAK (ur. 1988, Łódź)

Mrowisko, 2013 r.

olej, żywica na płótnie, 150 x 190 cm
sygnowany: monogram ‘2013’
opisany na odwrociu: ‘Albertyna Kacalak "MROWISKO" 150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’

Cena wywoławcza:

3 200 zł

25
25

Małgorzata STĘPNIAK (ur. 1973, Częstochowa)

Kąpiel, 2018 r.

akryl na płótnie, 40 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MS ‘18’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA | STĘPNIAK | „KĄPIEL” | 40 x 80 | 2018’

Cena wywoławcza:

1 800 zł

26
26

Andrzej DOMŻALSKI (ur. 1945 r.)

Poranne śniadanie, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„PORANNE ŚNIADANIE” | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | And. Domżalski | 130 cm x 100 cm’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

27
27

Małgorzata SĘK (ur. 1973)

WinterNimph, 2019 r.

sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

28
28

Natalia ROZMUS (ur. 1983)

Czerwona kamienica w Krakowie, 2019 r.

olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Czerwona kamienica w Krakowie” natalia Rozmus 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

29
29

Viola TYCZ (ur. 1973)

Oczyszczenie VI, 2012 r.

akryl na płycie HDF, 58 x 102 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

3 000 zł

30
30

Andrzej ZDANOWICZ (ur. 1960)

Przeczucie zwycięstwa z serii Walka, 2018 r.

tempera, olej na płótnie, 120 x 95 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ANDRZEJ | ZDANOWICZ | „PRZECZUCIE | ZWYCIĘSTWA” | z serii „WALKA” | 120 x 95 | temp. i olej | na | płótnie’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

31
31

Ewa GRAJNERT-HAŁUPKA (ur. 1967, Świecie)

Oswajanie, 2019 r.

akryl na płótnie, 130 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘EGH 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Oswajanie | Ewa Grajnert-Hałupka 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Maciej WIERZBICKI (ur. 1981)

Transformacja 17, 2019 r.

olej na płycie, 64 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Wierzbicki’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 200 zł

33
33

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Słoneczne popołudnie, 2019 r.

olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MKępka 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

34
34

Magdalena KWAPISZ-GRABOWSKA (ur. 1974)

On i Ona, 2013 r.

olej, akryl na płótnie, 2 x 20 x 60 cm (dyptyk)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „Ona” | olej/akryl | 2013 | Kwapisz-Grabowska’ , ‘ „On | 20 x 60 | olej/akryl | 2013 | Kwapisz-Grabowska’
oprawiony w ramę skrzynkową

Cena wywoławcza:

1 500 zł

35
35

Piotr ZAWADZKI (ur. 1971)

Metropolis. NYC morning, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Metropolis | NYC yellow | Piotr Zawadzki | 2019’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

36
36

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Bez tytułu (34), 2007 r.

olej na płótnie, 46 x 61 cm
sygnowany p. g. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘07’
opisany na odwrociu: ‘14/2/07 | 34’
nalepka autorska na odwrociu
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Łukasz LEPIORZ (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Oko, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Łukasz Lepiorz | „Oko” | góra | ol. pł.’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

38
38

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974, Puławy)

Gdynia. Plaża miejska, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

39
39

Grzegorz PLESZYŃSKI (ur. 1955, Olsztyn)

Atlantic Tenerife

akryl, spray na płótnie, 140 x 140 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

40
40

Cezar WALCZAK (ur. 1963)

Paris – Montmartre z cyklu Miasta, 2019 r.

akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘CEZAR 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘CEZAR WALCZAK | Z CYKLU „MIASTA” – PARIS | MONTMARTRE | FROM THE SERIES „CITIES” – PARIS | MONTMARTE | 2019’

Cena wywoławcza:

2 000 zł

41
41

Jacek STACHURA (ur. 1951, Gdynia)

Wypłakałem za tobą oczy niebieskie, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Stachura’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

42
42

Justyna WARWAS (ur. 1982, Częstochowa)

Angry Birds Revolution IV, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany z przodu: ‘J. Warwas 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

43
43

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Stein, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PIOTR WORONIEC JR | „STEIN” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

44
44

Michał WĘGRZYN (ur. 1989, Wałbrzych)

Negative 007, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 160 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DEMENZ/MICHAŁ WĘGRZYN | „NEGATIVE 007” | 2017 | WRENIKS: AMSTERDAM 115 MAT’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

45
45

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

New beginning, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Tworząca się przyszłość 2 z serii ARTO POLO, 2019 r.

akryl, olej na płótnie, 140 x 100 cm (nieregularny kształt płótna)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek | ARTO POLO | „TWORZĄCA SIĘ PRZYSZŁOŚĆ 2” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

47
47

Lech (pseud. Make it Simple) MAŚLANKIEWICZ (ur. 1983)

Mińska, 2018 r.

akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MKTSMPL | „MIŃSKA” | 2018’

Cena wywoławcza:

1 200 zł

48
48

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Luminance XVII, 2019 r.

akryl na płótnie, 2 x 120 x 80 (dyptyk, całość 120 x 160 cm)

Cena wywoławcza:

1 200 zł

49
49

Piotr KACHNY (ur. 1978, Kluczbork)

Silhouette, 2019 r.

olej na płótnie, 140 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Piotr Kachny „Silhouette” 2019’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

50
50

Kinga CHROMY (ur. 1971 r., Kraków)

Magnolie, 2019 r.

olej na płótnie, 73 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KINGA CHROMY’

Cena wywoławcza:

1 200 zł