Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

24.09.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

16.09 - 24.09.2019

Ceny wywoławcze.

82 obiekty
51
51

Anna PSZONKA (ur. 1989)

Flamingi II, 2019 r.

olej/płótno, 74 x 160 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
na odwrociu opisany: '"FLAMINGOS II, 2019 | Anna P. Pszonka"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Delikatność księżycowej nocy, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2019 ROK | "DELIKATNOŚĆ KSIĘŻYCOWEJ | NOCY"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Paradise City, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Aleksandra KUBACKA (ur. 1990)

Agawa, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aleksandra Kubacka | "Agawa", 2019 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Marcin GREGORCZUK (Blubird) (ur. 1977, Siedlce)

Rain forest, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Rainforest'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Joanna GŁAŻEWSKA (ur. w 1973)

Rainforest Flowers, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAINFOREST FLOWERS | Joanna Głażewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Mojito, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Edyta MATEJKOWSKA (ur. 1983)

Wakacje, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.:' EM 2019 | Matejkowska'
na odwrociu opisany: 'Edyta Matejkowska | matejkowscyartgallery 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Ludzie Gospel, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Romuald Mulk 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Zuzanna Zu JANKOWSKA (ur. 1991)

Gym lover, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska | 2019'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Gym lover" | CYKL: Perypetie XXI wieku'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Kamil JAKÓBCZAK (ur. 1990, Warszawa)

W uniesieniu , 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 73 cm
sygnowany l.d.: 'KJ | JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL JAKÓBCZAK | 2019 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Aleksandra MYSIORSKA (ur. 1985, Pisz)

Mazurskie leśne jeziorka, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'mazurskie leśne jeziorka | A. Mysiorska '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Garden Map, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Garden Map" 2019 | Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Wojciech Adam BAŃSKI (ur. 1993)

Bionizm no. 425, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański | "Bionizm" no. 425 | 2019, oil on canvas'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Jarosław SZEWCZYK (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Aquila, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SZEWCZYK 2019'
na odwrociu opisany: 'SZEWCZYK | AQUILA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Marcin BŁACH (ur. 1986)

Komisyjne odsysanie mózgu doktora Horehorhe, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2019*'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Czyja będzie to kiełbasa?, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MJ | JAGŁOWSKA | “CZYJA BĘDZIE TO KIEŁBASA?” | 120 x 130 | 2018. AKRYL / PŁÓTNO’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Sławomir WOJTKIEWICZ (ur. 1979, Białystok)

Kosmos, 2018 r.

akryl/płyta, 80 x 110 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'S. Wojtkiewicz 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Beata TARNOWSKA

Nierzeczywiste 01, 2017-18 r.

olej/płótno, 120 x 180 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'beata tarnowska nierzeczywiste/01 2017-2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Almanach, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR | "ALMANACH" | 100 x 120 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Maria SZESZUŁA (ur. 1986)

Kompozycja XIIA, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Magdalena KIESZNIEWSKA (ur. 1992)

Schyłek, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MK2018DUSK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Anna FRANCZUK (ur. 1967)

Minus plus, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AF 19'
na odwrociu opisany: 'Anna Franczuk | "MINUS PLUS" Akryl na płótnie | 90 x 120 cm | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Robert JADCZAK (ur. 1960)

Ostatnia wieczerza, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RRobJadczak | 2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Ostatnia wieczerza | R.Rob Jadczak | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Urszula TEPEREK (ur. 1985)

Kobiety No 36, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu : 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 36 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Agnieszka PAWŁOWSKA (ur. 1982, Kalisz)

Latają mi koty nad głową, ten duży ze swoją drugą połową, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Agnieszka Pawłowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Carlo Maria Michelangelo Nicola Broschi, 2019 r.

akryl/płótno, 150 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘DOMINIK SMOLIK “CARLO MARIA MICHELANGELO NICOLA BROSCHI” AKRYL / PŁÓTNO LNIANE, 150 x 170 CM’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Joanna SUŁEK-MALINOWSKA (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Zmiana planu, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2019r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Zmiana planu" | akryl 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Martyna MĄCZKA (ur. 1988)

Spacer, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna Mączka 2019.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Gravitostworki z San Saby, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2018'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO | 90 x 80 cm | "GRAVITOSTWORKI | Z | SAN SABY"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

81
81

Piotr URBANEK (ur. 1976, Kielce)

Wirydarz, 2019 r.

olej/płótno, 45 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Wirydarz | PUrbanek | A | D 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

82
82

Łukasz JACEK (ur. 1978)

Pirat, 2019 r.

olej/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł