Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

24.09.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

16.09 - 24.09.2019

Ceny wywoławcze.

82 obiekty
01
01

Edyta KWIATKOWSKA (ur. 1994, Krotoszyn)

Niedopatrzenia, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Izabela GAŁĄZKA (ur. 1984)

Dizajnerki V, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA VII 19."

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozcięta 1, 2019 r.

akryl/płyta HDF, 30 x 30 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności wraz z opisem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Z lustrem, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"Z LUSTREM" | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Wszyscy na Marsa!, 2019 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Wszyscy na Marsa!" | Mirella Stern 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Wrażenie, 2019 r.

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Wrażenie | Paulina Jołda | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Lech BATOR (ur. 1986)

Jeleń witruwiański, 2019 r.

akryl, olej, ołówek, pisak/płótno, 95 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2019 A. D.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Aleksandra KOWALCZYK (ur. 1987)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Andrzej SOBIEPAN (ur. 1982, Braniewo)

Hiperpowierzchnia 1/1/7, 2019 r.

technika własna/płyta MDF, 67 x 67 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan | Hiperpowierzchnia | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

DTS1, 2017 r.

flamaster/papier, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Filip Moszant | DTS1 | 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Katarzyna KOMBOR (ur. 1988, Ciechanowiec)

Transformacja, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA KOMBOR | TRANSFORMACJA, 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Substancja III, 2019 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "SUBSTANCJA III" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Aleksandra STANIOROWSKA (ur. 1990)

Eta, 2017 r.

olej, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Aleksandra Staniorowska 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Marek PĘKACZ (ur. 1985, Barlinek)

Imperia, 2019 r.

olej/płótno, 65 x 115 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany w świetle UV: 'Marek Pękacz | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Marek HABA (ur. 1983)

Z cyklu 'Biała linia', Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 61 x 46 cm
Sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | z cyklu | "Biała linia" | akryl, płótno | 2017 | 61 x 46'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Grzegorz KLIMEK (ur. 1987)

Kołobrzeg - Niderlandy, 2019 r.

technika własna/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'K G | 2019'
opisany na odwrociu: 'G. Klimek 'Kołobrzeg - Niderlandy' | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Janusz KULIKOWSKI

Sierpień 1940, 2019 r.

akwarela/papier, 39 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'JKulikowski 19'
opisany na passe-partout: 'Janusz Kulikowski | 2019 | "AUGUST 1940"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Costa Dorada, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'COSTA DORADA | 70 x 100 cm, 2019 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Marta BILECKA (ur. 1975)

Perfect moment before noon 23, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAR. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 23"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Fløt, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 40 x 60,5 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'AAKRUTUL2019 | FLØT'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2019 | FLØT'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Magdalena SZYSZKOWSKA (ur. 1972)

Pamiętaj o perłach, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MS 2018'
na odwrociu opisany: 'MAGDALENA SZYSZKOWSKA | "Pamiętaj o perłach" | AKRYL / 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Monika IZDEBSKA (ur. 1989, Olkusz)

Rutka Zydel, 2018 r.

olej/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany...: 'Monika Izdebska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Edyta DUDUŚ (ur. 1975, Wrocław)

Żółty spacer, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ed 2018'
na odwrociu opisany: 'Edyta Duduś | 90 x 120 cm | akryl na płótnie | 2018 | "Żółty spacer" | "A yellow walk"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Katarzyna GARSTKA (ur. 1977)

Dziewczyna z perłą, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'
opisany na odwrociu: 'Kat Garstka | r. 2019 | Dziewczyna z perłą | Dívka s perlou | Girl with a pearl'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Agnieszka WÓJTOWICZ

My... II, 2018 r.

akryl, olej, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA WÓJTOWICZ | "MY...II" | TECHN: AKRYL, KOREKTOR, | OLEJ NA PÓŁTNIE | 100 X 100 | 2018 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 72 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'WTKOWSKA E. 2019 5987'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

Stranger things, 2019 r.

technika własna/płótno, 160 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Stranger Things” | Ewelina Ulanecka | 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Teatr chaosu pustkę niesie, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Teatr chaosu pustkę niesie" Anna Zalewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

Z cyklu 'City', City Interior, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOROTA ZUBER | "City Interior" seria, "CITY" | akryl, werniks 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Łukasz WYŚMIERSKI (ur. 1989, Żnin)

Z cyklu 'Przestrzenie', Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Wyśmierski 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Robert MIEDZIOCHA (ur. 1983, Lublin)

Wybuch II, 2013 r.

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany na odwrociu: 'Robert Miedziocha'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Konrad OLEKSIAK (ur. 1995, Mysłowice)

W słońcu się topi, 2019 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad | Oleksiak | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Radosław SULIGA (ur. 1995, Częstochowa)

Borderline, 2018 r.

akryl, collage, tusz/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SULIGA RADOSŁAW | 18 | BORDERLINE'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Beata FILIPOWICZ (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)

Signs, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SIGNS | BEATA FILIPOWICZ | 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Ćwiczenia, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d: 'K. STAŃCZAK '2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2019 | LUBLIN | "ĆWICZENIA" | AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Spokój, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Półkośnik "Spokój" 2019 40 x 50 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Kaczka szmaragdowa, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Tomasz KOCLĘGA (ur. 1968, Zawiercie)

Paria Conantur, 2019 r.

brąz, granit, szkło, 30 x 20 x 22 cm
sygnowany, datowany i numerowany na spodzie: 'Koclęga | 2019 | 1/10'
hologram autorski u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Justyna PODGORODECKA (ur. 1996, Lublin)

Former wolf, 2018 r.

ceramika szkliwiona, glina szamotowa, 95 x 58 x 40 cm
sygnowany na spodzie: 'JP'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Dzik model Zombie, 2015 r.

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, 19 x 31 x 12 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Mariusz BIZOŃ (ur. 1990, Myślenice)

Bez tytułu , 2019 r.

olej/płyta, 131 x 95 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MARIUSZ | BIZOŃ | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 625, 2019 r.

olej/płótno, 58 x 58 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Lato... może tam, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2019 r. | ...tam.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Magdalena LIBERO

Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2019 r.

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "MATKA" | AKRYL I KREDKA | 50 x 50 CM | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Księciunio, 2019 r.

akryl, olej, spray/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'CAMPIO'
na odwrociu opisany: 'Campio | "KSIĘCIUNIO" | olej, akryl fluo, sprej, żywica | na płótnie | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev '11, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Madame Ev '11 SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2019 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5117'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Małgorzata SĘK (ur. 1973)

Bliss, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Metropolis, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ METROPOLIS 2019 | WROCŁAW'

Cena wywoławcza:

1 000 zł