Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

20.08.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

09.08 - 20.08.2019

Ceny wywoławcze.

63 obiekty
51
51

Maria SZESZUŁA (ur. 1986)

Kompozycja XIV AB, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2019.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Eter, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "ETER" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Mountain map, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '"Mountain map" Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Meadow, 2019 r.

technika własna/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Jakub GÓRSKI (ur. 1989)

Portret syntetyczny IV, 2019 r.

drewno, kamień, 23,5 x 17,5 x 18 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 19 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev '05, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Madame Ev'05 SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2019 | oil on canvas 120 x 120 | #5110'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Małgorzata SĘK (ur. 1973)

Summertime sadness, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Gdy opuszczali zatopione miasta pułkownik kilka razy nakręcał dwutonowe mechanizmy zardzewiałych zegarów katedralnych, 2019 r.

akryl/płótno, 170 x 170 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Maltański pocałunek, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2018'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO | 100 x 80 cm | 2018 | "MALTAŃSKI POCAŁUNEK"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Czekam na Godota, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR_ | "CZEKAM NA GODOTA" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Kamil JAKÓBCZAK (ur. 1990, Warszawa)

Esencja księżyca, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 70 cm<
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2019 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Paweł ZAKRZEWSKI (ur. 1980)

Ekowir, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | EKOWIR'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Anna FRANCZUK (ur. 1967)

Hello Mickey!, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Franczuk | "Hello Mickey!" | Akryl na płótnie | 70 x 70 cm | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł