Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

20.08.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

09.08 - 20.08.2019

Ceny wywoławcze.

63 obiekty
01
01

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

W oparciu o lata doświadczeń, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"W oparciu o lata doświa | -dczeń" | 2019 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

W zaciszu, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Ograniczone serca nie odmierzają nieskończoności" Anna Zalewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Dziewczyna z rzeźbą Moora, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"DZIEWCZYNA Z RZEŹBA MOORA" | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Arkadia, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "ARKADIA" | TECHNIKA OLEJNA | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Mateusz MACHALSKI

Niepokorna owieczka, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MACHALSKI "NIEPOKORNA OWIECZKA" 2018"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'WITKOWSKA E. 2019 3851'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Sebastian LASZCZYK

Zagubiony, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEBASTIAN LASZCZYK | "ZAGUBIONY" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Magdalena SZYSZKOWSKA (ur. 1972)

Wakacje na Helu 1912 r., 2018 r.

akryl/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MSz. 2018'
na odwrociu opisany: 'MAGDALENA SZYSZKOWSKA | "WAKACJE NA HELU 1912 r." | AKRYL / 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Katarzyna SŁOWIAŃSKA-KUCZ (ur. 1961)

Czerwona niteczka, 2019 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KSłowiańska | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Marcin GREGORCZUK (ur. 1977, Siedlce)

First time flying, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | "First time flying" | Marcin Gregorczuk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Ciężki dzień, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ | 2019 | M. JAGŁOWSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Aleksandra KOWALCZYK (ur. 1987)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 60 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Beata FILIPOWICZ (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)

Pole, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FIELD / POLE 2016 | BEATA FILIPOWICZ'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Brisbane, 2019 r.

olej/płótno, 140 x 160 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Romuald Mulk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Jeleń, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. STAŃCZAK '2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2019' | LUBLIN | "JELEŃ" | AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Marcin BŁACH (ur. 1986)

Cancer Fighters, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

Z cyklu 'City', Geometric II, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota Zuber | "Geometrie II" seria "City" | akryl, werniks 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Agnieszka FIGURSKA (ur. 1971)

Metropolie 74, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Jarosław SZEWCZYK (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Tłum X, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SZEWCZYK '19'
na odwrociu opisany: 'SZEWCZYK '19 | TŁUM X'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Wszystko jest energią, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | "Wszystko jest energią" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Marzena BIS (ur. 1987)

Village I, 2019 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'VILLAGE I' | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Łukasz JACEK (ur. 1978)

Droga 6, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Tataraki, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Konrad | Hamada 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Marta BILECKA (ur. 1975)

Perfect moment before noon 30, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2019 | PERFECT MOMENT BEFORE NOON 30'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Challenge, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Endless summer, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2019 ROK | "ENDLESS SUMMER"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Na plaży, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2019'
na odwrociu opisany: 'NA PLAŻY | 70 x 100 cm, 2019 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Gamma Bear model Gold, 2019 r.

ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, 19 x 11 x 15,5 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Małgorzata KOT (ur. 1962)

Bażant model Line Raster, 2019 r.

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 33 x 16,5 x 26 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Jakub NIEWDANA (ur. 1989)

Z cyklu 'Safari', Koziorożec, 2019 r.

ceramika szkliwiona, częściowo pokryta 24 karatowym złotem, 32 x 25 x 14 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Anna PSZONKA (ur. 1989)

Wyjście z mroku, 2019 r.

olej/płótno, 61 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
na odwrociu opisany: 'OUT OF THE DARKNESS, 2019 | Anna P. Pszonka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Agnieszka KWIATKOWSKA

Papuga, 2015 r.

akryl/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Kwiatkowska | 2015'
na odwrociu opisany: 'Papuga / Parrot | Agnieszka | Kwiatkowska | 2015'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Julia REITER

Fado, 2019 r.

olej/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Julia Reiter'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Magdalena LIBERO

Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2019 r.

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "MATKA" | AKRYL I KREDKA | 50 x 50 CM | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Katarzyna CHMIEL (ur. 1988)

Geometric 3, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.g: 'HopE'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Szymon STALA (ur. 1991, Częstochowa)

Iris, 2019 r.

gips patynowany, granit, 35 x 19 x 24 cm
sygnowany, datowany i numerowany z tyłu: 'SZYMON STALA | 2019 | 1/3'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Robert JADCZAK (ur. 1960)

We are the world, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. ROB JADCZAK | 2019'
na odwrociu opisany: 'We are the world | 2019 | R. ROB JADCZAK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Urszula TEPEREK (ur. 1985)

Kobieca geomatria nr 11, dyptyk, 2019 r.

akryl/płótno, 60 x 40 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIECA | GEOMETRIA | No11 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Mariusz KLIMEK (ur. 1982)

Samotność, 2019 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SAMOTNOŚĆ" | MARIUSZ KLIMEK | 2019 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Zuzanna Zu JANKOWSKA (ur. 1991)

Rock and Roll, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZJankowska 2019'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Rock and Roll" | CYKL: Perypetie XXI wieku'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Malwina JAGÓRA (ur. 1990)

W kawiarni, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJagóra | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Widok upragniony, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2019'
na odwrociu opisany: '"WIDOK UPRAGNIONY" | ŚRODOWSKA 2019 28. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 110 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Joanna GŁAŻEWSKA (ur. w 1973)

Sparkles, 2016 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SARKLES | JOANNA GŁAŻEWSKA 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 648, 2019 r.

olej/płótno, 110 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2019. 648.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Przemysław SULIGA

Sekwencja, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEKWENCJA | R. SULIGA | '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Jakub MARKIEL (1911 - 2008)

4 x 4 (2), 2019 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB MARKIEL | "4 x 4 (2)" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Agnieszka ROWIŃSKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Aleksandra MYSIORSKA (ur. 1985, Pisz)

Morska podróż przez głębiny, 2019 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A. Mysiorska '19 | "Morska podróż przez głębiny"' |

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Jagoda WOŹNY (ur. 1987, Sosnowiec)

Z cyklu 'Labirynt zdarzeń', Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'JWOŹNY'
na odwrociu opisany: 'JAGODA WOŹNY | UNTITLED | /EVENTS' LABIRYNTH SERIES/ | 2017 | OIL ON CANVAS | 100 x 130 cm | PL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł