Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

19.11.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

12.11 - 19.11.2019

Ceny wywoławcze.

85 obiektów
51
51

Anna PSZONKA (ur. 1989)

Lśnienie, 2019 r.

olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
na odwrociu opisany: 'LŚNIENIE, 2019 | Anna P. Pszonka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Grzegorz KLIMEK (ur. 1987)

Niebieski lew, 2019 r.

technika własna/płótno, 90 x 180 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'KG | 2019'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Niebieski lew" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Tryptyk biały, 2013 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: 'SKRZYPEK 2019'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "TRYPTYK BIAŁY / 2 / 3" | 60 x 90 / 50 x 60 / 60 x 90 | OLEJ PŁÓTNO | 2013' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Bocian, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Choma | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Agata BUCZEK (ur. 1988)

W drodze do marzeń, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'A. Buczek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Marta SZAREK-MICHALAK (ur. 1979)

Fascinations, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Szarek Marta 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Wojciech Adam BAŃSKI (ur. 1993)

Bionizm no. 428, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański, "Bionizm no. 428", 50 x 65 cm, olej płótno'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Rogacz księżycowy, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2019 ROK | "ROGACZ KSIĘŻYCOWY"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Zimowy poranek, 2019 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik | "Zimowy poranek" 2019 | 60 x 60 cm akryl na płótnie'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Tomasz KOCLĘGA (ur. 1968, Zawiercie)

Spes Orbis, 2019 r.

akryl, brąz, granit, 40 x 12 x 10 cm
sygnowany, datowany i numerowany u spodu: '1/10 | Koclęga | 2019'
hologram autorski u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Marcin BŁACH (ur. 1986)

Take the liberty, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2019*'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Jarosław SZEWCZYK (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Szyny, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SZEWCZYK 2019'
na odwrociu opisany: 'SZYNY | SZEWCZYK 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

Geometric III, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOROTA ZUBER | "GEOMETRIC III | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Z cyklu "Niebo i Ziemia", Fragment 614, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'S. J. A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S. J. A. Tomalak | Fragment 614 | z cyklu "Niebo i ziemia"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Katarzyna STANKIEWICZ (ur. 1978, Świebodzice)

Odrodzenie, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"ODRODZENIE" | Stankiewicz ART Katarzyna Stankiewicz | 2019 III KW.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Aleksandra MYSIORSKA (ur. 1985, Pisz)

Idziemy na jagody, 2019 r.

olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'idziemy na jagody | A. Mysiorska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Buoyant, 2019 r.

akryl/płótno, 140 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "BuOYANT" | AKRYL / PŁÓTNO | MMXIX | 140 x 160 CM | Dominik Smolik'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Kacper WOŹNY (ur. 1998, Warszawa)

Spóźniony strażak, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Woźny 19 | Spóźniony strażak’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Grzegorz CZECHOWSKI (ur. 1981)

Grajek, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł; "Grajek" | Czechowski | sierpień-wrzesień 2019 r. | Warszawa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Paweł TYMCIO (ur. 1989)

Blue Angel, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tymcio | Blue Angel | 2019 | Cykl Angels'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Kobieta jest energią, 2019 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019 WROCŁAW | Kobieta jest Energią'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Flashback, 2019 r.

technika własna/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Joanna GŁAŻEWSKA (ur. w 1973)

Gravity, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRAVITY | Joanna Głażewska 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Katarzyna CHMIEL (ur. 1988)

Geometric 9, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany na boku: 'HopE'
opisany na odwrociu: 'KATARZYNA CHMIEL | GEOMETRIC9 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Krzysztof MŁYŃCZAK (ur. 1985, Opole)

Kratka, 2009 r.

akryl, flamaster/płyta, 90 x 115 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘KM | 09’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Robert JADCZAK (ur. 1960)

Ukrzyżowanie Chrystusa, 2019 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘R Rob Jadczak | 2019’
na odwrociu opisany: ‘Ukrzyżowanie Chrystusa | 2019 | R. ROB JADCZAK’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 63 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'WITKOWSKA E. 2019 3917'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Anna FRANCZUK (ur. 1967)

Konfitura wiśniowa, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AF 19'
na odwrociu opisany: 'Anna Franczuk | "Konfitura wiśniowa" | Akryl na płótnie | 50 x 100 cm | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Radosław SULIGA (ur. 1995, Częstochowa)

Sekwencja IV, kwadryptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEKWENCJA IV | SULIGA | RADOSŁAW 2018' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Sławomir WOJTKIEWICZ (ur. 1979, Białystok)

Przystań, 2018 r.

akryl, technika własna/płyta, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'S. WOJTKIEWICZ 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

81
81

Janusz KULIKOWSKI

Requiem dla wiecznej Rzeszy, 2019 r.

akwarela/papier, 39 x 57 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'JANUSZ KULIKOWSKI '19'
opisany na passe-partout: 'JANUSZ KULIKOWSKI | 2019' | "REQUIEM FOR THE ETERNAL REICH"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

82
82

Edyta MATEJKOWSKA (ur. 1983)

Kompozycja 222, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'EM 2019 | Matejkowska'
na odwrociu opisany: 'EDYTA MATEJKOWSKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

83
83

Maria SZESZUŁA (ur. 1986)

Kompozycja VII A, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

84
84

GAJOWY (ur. 1988)

Rozgwiazda

spray, szablon/płyta, 29 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'G'
na odwrociu opisany: 'Gajowy'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

85
85

Mateusz MACHALSKI (ur. 1989)

The End, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MACHALSKI 'THE END' 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł