Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

19.11.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

12.11 - 19.11.2019

Ceny wywoławcze.

85 obiektów
01
01

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Bez słów, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"BEZ SŁÓW" | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Cone Rider, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. STAŃCZAK '2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2019 | LUBLIN | "CONE RIDER" | OLEJ, AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Marzena MACHAJ (ur. 1981, Choszczno)

Pokusa, 2019 r.

olej/płótno, 190 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Machaj'
na odwrociu certyfikat autorski wraz z opisem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Monika PAROBCZAK (ur. 1987, Garwolin)

Three-dimensional Argento, 2019 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'MParobczak'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Izabela GAŁĄZKA (ur. 1984)

Pracowniczki, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka IX 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Joanna SUŁEK-MALINOWSKA (ur. 1969, Bielsko-Biała)

W sieci, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "W sieci" | akryl 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Marek HABA (ur. 1983)

Świt, 2019 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "ŚWIT" | akryl, płótno | 60 x 80 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Urszula KAŁMYKOW (ur. 1986)

Morze mgieł, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 160 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Konrad OLEKSIAK (ur. 1995, Mysłowice)

Pianie, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad | Oleksiak | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Lia KIMURA (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Zatracenie, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'K | Lia Kimura | "Zatracenie" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Jerzy BARANOWSKI (ur. 1980, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Baranowski | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

Angel, 2019 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Angel" 2109 r. | Ewelina | Ulanecka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

X 01, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "X 01", 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Jakub MARKIEL (ur. 1994, Oświęcim)

Ekskluzywne śmieci, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB MARKIEL | "EKSKLUZYWNE ŚMIECI" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Dla znudzonych i żądnych przygód, 2019 r.

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'For bored and looking for adventure" | Paulina Jołda 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Beata TARNOWSKA

Nierzeczywiste 02, 2017-18 r.

olej, akryl, tusz/płótno, 120 x 170 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrociu: 'Tarnowska | II MGR'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Aleksandra KOWALCZYK (ur. 1987)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Ewa ŻUCHNIK (ur. 1986, Bełżyce)

Origin, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ewa Żuchnik 2018 Origin'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Challenge II, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Marta BILECKA (ur. 1975)

Perfect moment before noon 32, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 32"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Magiczna Nerja, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2019'
na odwrociu opisany: 'MAGICZNA NERJA | 80 x 120 cm, 2019 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Dwa spojrzenia, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'ŚRODOWSKA'
na odwrociu opisany: '"DWA SPOJRZENIA" | ŚRODOWSKA 2019 | OLEJ NA PŁÓTNIE | WYMIAR 100 x 140 | 2019 r. | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Michał MROCZKA (ur. 1984)

Port japoński, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | PORT JAPOŃSKI | 2019'
opisany na odwrociu: 'MICHAŁ MROCZKA | PORT JAPOŃSKI | 2019 | AKRYL | 100 x 100'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Madame Sofi LV, z cyklu 'Swimming Pool', 2019 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Madame SOFI LV | SWIMMING POOL | RAFAL KNOP 2019 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5122'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Mateusz KRASOŃ (ur. 1987, Tarnów)

Odsłonięcie, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mateusz Mikołaj Krasoń | "Odsłonięcie" 2019 | z cyklu "Via Baltica"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Martyna MĄCZKA (ur. 1988)

Chwile, 2018 r.

akryl/płótno, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna Mączka | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Magdalena KONOPKA (ur. 1990, Łomża)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. KONOPKA | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Urszula TEPEREK (ur. 1985)

Kobiety no 42, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 42 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Olga PELIPAS (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Luna, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
na odwrociu opisany: 'Pelipas 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Marcin GREGORCZUK (Blubird) (ur. 1977, Siedlce)

Lazy day, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | 'Lazy day' | Marcin Gregorczuk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Magda ZARZYCKA (ur. 1990, Prudnik)

Zakończyłbym tę imprezę i zabrał Cię na górę, 2019 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA ZARZYCKA | ZAKOŃCZYŁBYM TĘ IMPREZĘ | I ZABRAŁ CIĘ NA GÓRĘ'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Dorota KWIATKOWSKA (ur. 1994)

Duch, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'dk'
na odwrociu opisany: 'DOROTA KWIATKOWSKA 2019-09 DUCH'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Malwina JAGÓRA (ur. 1990)

Na mieście tłum, 2019 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.:'MJagóra | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Magdalena KIESZNIEWSKA (ur. 1992)

Kurs: Kraków - Katowice, 2018 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MKTrack 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Zachód słońca w lesie, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Konrad | Hamada 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Pachnące lato, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja | Kappa | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Samarandia, dyptyk kombinowany, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 160 cm (całość)
sygnowany i datowany l.d i p.d.: 'Romuald Mulk '19'
na odwrociu opisany: 'Romuald Mulk-Musiolik | 2019' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Julia TYMAŃSKA (ur. 1997)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Tymańska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Katarzyna KOMBOR (ur. 1988, Ciechanowiec)

Transformacja 2, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Kombor | TRANSFORMACJA 2 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Dominika NAZIĘBŁY (ur. 1986, Żyrardów)

Bez tytułu 13, 2018 r.

akryl/płótno, 110 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Dominika Naziębły 2018 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Tajemnica Ariadny, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Dream, dyptyk, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"DREAM" 2019 | Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 660, 2019 r.

olej/płótno, 116 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2019. | 660.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Kształt różnicy, 2019 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Woroniec Jr_ | "Kształt różnicy_" | 2019_'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Rafał GAWLIK (ur. 1989)

Morfizm 5, 2019 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Wioletta WINIARCZYK (ur. 1977, Lublin)

Ciemna masa, 2019 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'W.'
na odwrociu opisany: ‘WIOLETT A WINIARCZYK | TYT. “CIEMNA MASA” | LONDYN | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Mariusz KLIMEK (ur. 1982)

Talizmany, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"TALIZMANY" | Mariusz Klimek 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Jakoś tak cicho, 2019 r.

akryl/płótno, 170 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ | 2019 | M. JAGŁOWSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł