Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

22.10.2019 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

14.10 - 22.10.2019

Ceny wywoławcze.

79 obiektów
01
01

Anna ZALEWSKA (ur. 1985)

Od zwierciadeł pozornych oddalił mnie czas, 2019 r.

akryl/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Od zwierciadeł pozornych oddalił mnie czas" Anna Zalewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Marzena MACHAJ (ur. 1981, Choszczno)

Meduza, 2019 r.

olej/płótno, 200 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Machaj '19'
na odwrociu certyfikat autorski wraz z opisem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Izabela GAŁĄZKA (ur. 1984)

Plotkareczki IV, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA | GAŁĄZKA | VII 19 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Dziewczyna z rzeźbą Moora 3, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: '"DZIEWCZYNA Z RZEŹBĄ MOORA 3 " | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Wolność, miłość i... marchewka, 2019 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ I... | ...MARCHEWKA" | Mirella Stern 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Paulina ZALEWSKA (ur. 1981)

Kobieta w oknie, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P | Z | 201'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "KOBIETA W OKNIE" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Monika PAROBCZAK (ur. 1987, Garwolin)

Indigo city, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'MParobczak'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Joanna GŁAŻEWSKA (ur. w 1973)

Late summer rain, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LATE SUMMER RAIN | Joanna Głażewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 647, 2019 r.

olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 647. 2019.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

N 01, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "N 01" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Sebastian SKOCZYLAS (ur. 1979, Lublin)

Termo-wizja, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Termo-wizja | Sebastian Skoczylas | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MONIKA SOJKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Marzena BIS (ur. 1987)

Sea X, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'SEA X' | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Z cyklu 'Swimming pool', Crime Story E01, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: 'Crime Story E01 | SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2019 | oil on canvas 120 x 120 | #5121'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Underwater, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Patrząc w przyszłość, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2018'
na odwrociu opisany: '"PATRZĄC W PRZYSZŁOŚĆ" | ŚRODOWSKA 2018 | 68. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r. | 80 x 80 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Første, 2019 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2019'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Michał MROCZKA (ur. 1984)

Pomarańczowy pejzaż, 2018 r.

technika własna/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'MROCZKA 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | POMARAŃCZOWY | PEJZAŻ | 2018 | TECHNIKA WŁASNA | 90 x 120'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Pozo Negro, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2019'
na odwrociu opisany: 'POZO NEGRO | 80 x 120 cm, 2019 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Ametystowy horyzont, 2019 r.

sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Marta BILECKA (ur. 1975)

Perfect moments 14, 2019 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2019 | "PERFECT MOMENTS 14"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Beata FILIPOWICZ (ur. 1992, Ząbkowice Śląskie)

Z cyklu 'Bez granic', Deszcz, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 90 cm
datowany p.d.: '15 Feb'
na odwrociu opisany: 'UNLIMITED / BEZ GRANIC (CYKL) | RAIN | Beata Filipowicz | 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Agnieszka ROWIŃSKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019 r.

olej, tempera/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Adrianna KONOPKA (ur. 1995, Białystok)

Paprotka, 2019 r.

olej/płótno, 122 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ADRIANNA | KONOPKA | 2019 | "Paprotka"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Jakub SOBOLEWSKI (ur. 1991, Łapy)

Skuty rycerz, 2019 r.

akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakub Sobolewski | "Skuty rycerz" 2019 | 73/92'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Subtelność, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2019 "Subtelność" 80 x 60 cm Akryl na płótnie'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ '19 | M. JAGŁOWSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Wiem, pamiętam, Ty lubiłeś poziomki, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. STAŃCZAK 2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2019 | LUBLIN | WIEM, PAMIĘTAM TY | LUBIŁEŚ POZIOMKI | AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Grzegorz SKRZYPEK (ur. 1970)

Tęczowy gravitopiątek, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2018'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "TĘCZOWY GRAVITOPIĄTEK" | OLEJ PŁÓTNO 100 x 70 cm | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Jakub NIEWDANA (ur. 1989)

Z cyklu 'Safari', Mały nosorożec, 2019 r.

ceramika szkliwiona, 15 x 10 x 25 cm
sygnowany i numerowany u spodu: '75/2019 | NIEWDANA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Marcin GREGORCZUK (Blubird) (ur. 1977, Siedlce)

Curiosity, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany l.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Curiosity | Marcin Gregorczuk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Anna PSZONKA (ur. 1989)

Od pierwszego wejrzenia, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OD PIERWSZEGO WEJRZENIA, 2019 | Anna Pszonka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Żubr XL model Entropy, 2017 r.

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 23 x 18 x 15 cm
sygnowany i numerowany u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Klaudia CHOMA (ur. 1988, Warszawa)

Paw, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'K. Choma 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Piotr URBANEK (ur. 1976, Kielce)

Ezop, 2019 r.

olej/płótno, 45 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'E | zop | PUrbanek | A | D 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Najlepsze czasy klubu CBGB, 2019 r.

olej/płótno, 140 x 160 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Romuald Mulk '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Paweł GRABOWSKI (ur. 1988)

Z cyklu 'Zabawy w grupach', 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'PAWEŁ GRABOWSKI'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Katarzyna LAMIK (ur. 1991)

Z cyklu 'Mózg operacji', Kąpiel, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Lamik'
na odwrociu opisany: 'LAMIK KATARZYNA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)

Podróż 123, 2016 r.

akryl/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kozłowski | 2016 | Podróż 123'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Malwina JAGÓRA (ur. 1990)

Kawa w samo południe, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘MJagóra | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Tomasz KOCLĘGA (ur. 1968, Zawiercie)

Sztuka równowagi, 2017 r.

brąz, mosiądz, 70 x 26 x 24 cm
sygnowany, datowany i numerowany na spodzie: '1/10 | Koclęga | 2017'
hologram autorski u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Urszula TEPEREK (ur. 1985)

Kobiety No 40, 2019 r.

akryl/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 40 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Zuzanna Zu JANKOWSKA (ur. 1991)

Od przybytku głowa nie boli, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany i datowany w kompozycji: 'Jankowska, 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Jakub GÓRSKI (ur. 1989)

Portret syntetyczny VI, 2019 r.

kamień, metal, 31 x 16 x 23 cm
sygnowany, datowany od tyłu: 'J. Górski 19 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Mariusz KLIMEK (ur. 1982)

Wyrocznia, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK | 2018 | "WYROCZNIA:'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Robert JADCZAK (ur. 1960)

Tango, 2019 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. ROB JADCZAK | 2019'
na odwrociu opisany: '"Tango" 2019 | R. ROB JADCZAK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Marcin TOMASZEWSKI (ur. 1971, Toruń)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 75 x 115 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'ATOMASH'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2019 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Witkowska'
na odwrociu opisany: 'WITKOWSKA E. 2019 7181'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Grzegorz KLIMEK (ur. 1987)

Pokrętna logika parowozu szynowego, 2019 r.

technika własna/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'KG | 2019'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Pokrętna logika parowozu szynowego." | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł