Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Aukcja Galerii: Akt i figura ludzka

10.06.2021 czwartek

13:00

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 101/lok. 52

02-011 Warszawa

Prace prezentowane w katalogu dostępne będą do obejrzenia na żywo pod adresem:

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 101/52, Warszawa

Poniedziałek-piątek 12:00-19:00, sobota 11:00-16:00

Kontakt: Zofia Modzelewska, tel.: 570 145 770

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

31 obiektów
01
01

Day after, 2019/2020

technika mieszana, płótno, 70x110 cm kompozycja, 82x123 cm w oprawie,
sygn. p.d.: Józef Paweł Karczewski '2020,
opisany na odwrocie: "DAY AFTER" oil on canvas & gold 2019/2020 Józef Paweł Karczewski

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 200 - 2 400 zł

02
02

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Portrait of a Woman, 2021

akryl, płótno, 92x65 cm,
sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA,
opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "PORTRAIT OF A WOMAN"

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

03
03

Przemiany, 2016

olej, płótno, 150x120 cm,
opisany na odwrocie: Angelika Korzeniowska '16

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 200 zł

04
04

Andrzej FOLFAS (ur.1948r. w Witowie na Podhalu)

Gimastyczki, 2019

olej, płótno, 100x100 cm,
sygn. l.d.: FOLFAS 2019

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

3 800 - 4 200 zł

05
05

Rudy, 2006

akryl, płótno, 100x50 cm,
sygn. l.d.: Kempiński MMVI,
opisany na odwrocie: Rudy Maciej Kempiński MMVI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 200 zł

06
06

Ewa, 2020

drewno lipowe woskowane, 50x33x6 cm
sygn.: Śliwka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

07
07

Trans I, 2018

olej, płótno, 60x60 cm,
sygn. p.d.: E. BOUKOURBANE

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

08
08

Cyklon Wasa, 2021

olej, płótno, 100x73 cm,
opisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska, Cyklon Wasa, 100x72, ol/pł, 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

09
09

Andrzej ZUJEWICZ (ur. 1971, Zabrze)

Tenerife, 2012

olej, płótno, 50x70 cm,
opisany na odwrocie: "TENERIFE LAST MINUTE "SALE 50%" 2008/2011/2012 ANDRZEJ ZUJEWICZ '2008 50x70

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

10
10

Kobieta ze wstążką, 2021

akryl, płótno, 50x50 cm,
opisany na odwrocie: "Kobieta ze wstążką" Sylwia Dwornicka 2021

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

11
11

Światłocień, 2021

akwarela, papier, 40x30 cm w świetle passe partout,
sygn. p.d.: Katia Meller

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

800 - 1 000 zł

12
12

27G-S2, 2020

akryl, płótno, 130x50 cm,
sygn. p.d.: ARościecha,
opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. 27G-S2 akryl 2020 Rościecha

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

13
13

Akt XXXIV, 2018

olej, damara, płótno, 100x80 cm,
sygn. p.d.: Drejas,
opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - "AKT XXXIV" olej, damara 100x80 2018

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

14
14

Kobieta Biała, 2005

olej, płótno, 120x80 cm,
sygn. na licu: MB 2005,
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ KOBIETA / RUDA / BIAŁA 120x80 / OLEJ / 2005 /2006

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

15
15

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Iwona, 2021

akryl, płótno, 30x30 cm,
sygn.: K.2021,
opisany na odwrocie: J.Szymański 2021

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

800 - 1 000 zł

16
16

Balijka, 2005

sucha pastel, akryl, płótno, 100x70 cm,
sygn. p.d.: MAKOWSKA

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

17
17

Czerwonopiętka, 2021

olej, płótno, 70x70 cm,
sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 400 zł

18
18

Awakening, 2021

akryl, płótno, 100x70 cm,
sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.,
opisany na odwrocie: A. Grabowski 70x100 2021 r.

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

19
19

Akt ze złotymi włosami, 1998

olej, płótno, 80x100 cm,
sygn. p.d.: 1998 r. K. Krępa,
opisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA "AKT ZE ZŁOTYMI WŁOSAMI" 1998 r. / 80x100 /olej /płótno WARSZAWA

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

20
20

Czekając, 2010

akryl, płótno, 61x46 cm,
sygn. p.d.: Aga Bykowska 2010,
opisany na odwrocie: Agnieszka Bykowska - akryl "Czekając" - 2010

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

21
21

Autoportret z kotem, 2018

akryl, płótno, 70x70 cm,
sygn. p.d.: Sylwia Dwornicka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

22
22

Królowa, 2021

akryl, olej, płótno, 60x80 cm,
sygn. G. Wójcik 2021,
opisany na odwrocie KRÓLOWA Grzegorz Wójcik 2021 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

23
23

Ewa 2.0, 2021

olej, płótno, 50x70 cm,
opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Ewa 2.0 olej na płótnie 2021

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

24
24

Kamil KLAMCZYŃSKI (ur. 1988, Staszów)

Biała noc, 2021

olej, płótno, 65x55 cm,
sygn. p.g.: K. Klamczyński '21,
opisany na odwrocie: K. Klamczyński 55x65 cm, olej, płótno Wymiary: 65,00 x 55,00 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

25
25

Żabka, 2021

akryl, płótno, 70x50 cm,
sygn. p.d.: ASW

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

26
26

Bez tytułu, 2011

akryl, płótno, 120x110 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

27
27

Mocarz, 2008

olej, płótno, 100x120 cm,
sygn. p.d.: JH 2008

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

28
28

Na plaży, 2021

akryl, płótno, 100x70 cm,
sygn. l.d.: WIRP'21,
opisany na odwrocie: "NA PLAŻY" AKRYL 70x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

29
29

W żółcieni, 2021

olej, płótno, 80x60 cm,
sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

30
30

Emilia RUSIN (ur. 1986)

Autoakt, 2021

akryl, olej, płótno, 140x90 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

31
31

Przebudzenie o świcie, 2021

olej, płótno, 51x38 cm,
sygn. p.d.: G. Wójcik 2021 r.,
opisany na odwrocie: PRZEBUDZONA O ŚWICIE Grzegorz Wójcik 2021 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł