Art Inwestycje

Aukcja Galerii

06.11.2019 środa

17:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

10 obiektów
01
01

Tadeusz KANTOR (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Kostium I z Nosorożca

flamaster na papierze
14,5 x 21 cm,
Opisany w obrębie kompozycji oraz u góry: "KOSTÜM I".

Cena wywoławcza:

1 100 zł

02
02

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Jedenasta czarna szarfa, 1986 r.

akwaforta, akwatinta na papierze
15,5 x 11 cm
sygnowana, datowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Jedenasta czarna szarfa II/XIII S. Fijałkowski 86".

Cena wywoławcza:

1 100 zł

03
03

Franciszek WÓJCIK (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)

Jesień pod Tatrami. Widok z Olczy, 1951 r.

olej na tekturze
26 x 31,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik 1951". Na odwrocie autorska pieczęć: "WÓJCIK FRANCISZEK" praz opisy: "Tatry z Olczy | 1951 r." i "Własność Marji | Wójcik".

Cena wywoławcza:

1 400 zł

04
04

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Dwa bukiety i owoce, 1968 r.

olej na płótnie naklejonym na tekturę
39 x 59 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI 968”.

Cena wywoławcza:

4 700 zł

05
05

Zdzisław (CYAN) CYANKIEWICZ (1912 - 1981)

Sąd Parysa, 1940 r.

ołówek na papierze
15 x 22,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Cyankiewicz", obok słabo czytelna data: "...9 VII 1940".

Cena wywoławcza:

1 600 zł

06
06

Eugeniusz GEPPERT (1890 Lwów - 1979 Wrocław)

Idylla

olej na płótnie
78 x 97 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eugeniusz Geppert".

Cena wywoławcza:

9 800 zł

07
07

Jan SZANCENBACH (Kraków 1928 - Kraków 1998)

Zachód słońca nad zatoką, 1981 r.

gwasz na papierze
36 x 48 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Xancenbach | 1981”.
Praca posiada pionowe zagięcie papieru na środku arkusza.

Cena wywoławcza:

3 900 zł

08
08

Jan (Dubczak) RUBCZAK (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)

Drzewa

akwaforta na papierze
30 x 38,5 cm
sygnowana ołówkiem poniżej kompozycji: "Jan Rubczak".

Cena wywoławcza:

1 600 zł

09
09

Adam MARCZYŃSKI (1908 - 1985)

Wyspa ptaków

monotypia na papierze
25 x 29,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".

Cena wywoławcza:

2 400 zł

10
10

Igor MITORAJ (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

Postać

litografia barwna na papierze
65 x 50 cm
sygnowana i numerowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Mitoraj | 10/50”

Cena wywoławcza:

2 300 zł