Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

79 Aukcja Młodej Sztuki

11.12.2019 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

27.11 - 12.12.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

78 obiektów
01
01

Od narodzin aż do śmierci 2, 2017

olej, płótno, 160 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Karolina Futyma

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

W 06, 2019

akryl, płótno, 70 × 70cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019 oraz opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "W 06" 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Ewa - zjeść czy nie zjeść, 2019

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. P.d.: T. KURAN oraz na odwrocie: T. KURAN 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Hanna KUR (ur. 1994)

Ogród ornamentalny VIII

linoryt, 68 x 68 cm (w oprawie 70 x 70 cm),
sygn. U dołu: ogród ornamentalny VIII, linoryt barwny, 1/12, Hanna Kur, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Noc, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. I opisany na odwrocie: Smorodin Artem ur. 1981 Noc 2019 akryl, płótno 100 x 80

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

W moim ogrodzie rozpływam się w myślach, 2019

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: I. Gałązka XI 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Ewa GRAJNERT-HAŁUPKA (ur. 1967, Świecie)

Animus II, 2019

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: EGH 2019 oraz na odwrocie: Ewa Grajnert-Hałupka 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Mój kosmos, 2019

technika własna, płótno,
sygn. P.d.: mlenartowicz 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: WB

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Roztoczańska bajka 112, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm ,
sygn. p.d.: Piekut D.2019 oraz opisany na odwrocie: Roztoczańska Bajka 112, 2019 r., akryl, płótno, Dariusz Piekut , 60 x 80 cm. Potwierdzam autentyczność obrazu-Dariusz Piekut

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Latimeria, 2019

odlew aluminiowy na płycie drewnianej, 39,5 x 113,5 cm ( 45 x 121 cm w oprawie)
sygn. p.d: Piotr Woźniak '19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Jarzębina, 2019

olej, akryl, szlagmetal, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J. Misztal 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Mateusz MAJCHRZAK (ur. 1997, Oborniki)

Dom II / Home II, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm,
opisany na odwrocie: Dom II M.M | 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Liwia, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. L.d: Jaźwińska Karina 2019 oraz na odwrocie: Jaźwińska Karina 2019 Liwia

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Ewa KASPRZYK (ur. 1973)

Pożegnanie z mnichem, 2019

olej, płótno, 70 x 110 cm,
sygn. l.d.: EVA KAS oraz na odwrocie: Ewa Kasprzyk

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019

akryl, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: P. TKACZYK 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Anita DĄBROWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Take care, 2019

olej, płótno, 80 x 100,
sygn. p.d.: A.Dąbrowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969, Paczków)

Czas i przestrzeń, 2008 r.

akryl, płótno, 40 x 50 cm x 2 sztuki
sygn. i opisany na odwrocie: Robert Olszowski "Czas i przestrzeń" akryl 40 x 50 2008 r

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Gdzie jedziemy?, 2019

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: MJagóra 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Nenufary, 2019

olej, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna oraz opisany na odwrocie: "Nenufary" Sierocińska Zuzanna, ZS 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Cutty Sark, 2019

olej, płótno, 95 x 130 cm,
sygn. p.d.: A. Wroński

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Marcin TELEGA (ur. 1976, Przeworsk)

Portret podwójny, 2019

olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. l.d.: Marcin A. Telega oraz na odwrocie: Marcin A. Telega 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

41/18/158, 2018

akryl, spray, olej, płótno, 75 x 95 cm,
opisany na odwrocie: [monogram artysty] Dilan Abdulla 41/18/158 akryl, spray, olej, płótno 75x85 cm 2018 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

257, 19

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Marz2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Odpoczynek, 2019

olej, płótno 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2019 oraz opisany na odwrocie: ŚRODOWSKA 2019 „ODPOCZYNEK” 2019r. OLEJ NA PŁÓTNIE 80X80 cm Katrzyana Środowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Skrzydlica, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Iga Malinowska 2017 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Manifest, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: KJRP'19 oraz na odwrocie: MANIFEST Krystyna Róż-Pasek 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 60 x 80 cm (w ramie 61 x 81 cm);
sygn. p.d.: SJ oraz na odwrocie: Sonia Jaszczyńska 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Czerwone Ibisy, 2019

technika własna, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrociu: P.K.Mikulska2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Magda ZARZYCKA (ur. 1990, Prudnik)

Karmienie, 2016

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA "KARMIENIE"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Anna STANISZ (ur. 1972, Łańcut)

Netro, 2019

olej, płótno, 90 x 60 cm.,
sygn. p.d.: Stanisz2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Podróż do gwiazd, 2019

akryl, szlagmetal, płótno,
sygn. na odwrocie: Mariola Świgulska 2019r

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Profil błękinty, 2018

ceramika szkliwiona, 35 × 27 × 11 cm,
sygn. na podstawie.: Śliwka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Triumf, 2019

akryl, olej, płyta HDF, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: [monogram artysty] oraz opisany na odwrocie: [monogram artysty] Ryszard Rabsztyn, TRIUMF, akryl i olej na HDF, 100x100, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Call a Tribe, 2019

olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: K.STAŃCZAK'19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Anna VOSTRUCHOVAITE (ur. 1995, Wilno)

Nokturn, 2015

olej, płótno, 41 x 60 cm,
sygn. I opisany na odwrocie: Anna Vostruchovaitė Nokturn 2015

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

#006699, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Malwina Puszcz 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

70. Orchidea 1, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: NoName

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Breath, 2017-2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: Annata 19; na rancie: 01.2017 (dla abstrakcji)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Bridge, 2018

akryl, plótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Garyantes oraz opisany na odwrocie: Sebastian Garyantesiewicz "Bridge" 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Metropolis III, 2019

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2019 Metropolis III

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Magda SCHREIBER (ur. 1976, Warszawa)

Pajęczyna 1/5, 2019

mozaika ceramiczna na podłożu z żywicy, 40 x 55 cm,
sygn. na odwrocie: M. SCHREIBER 1/5

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni spacer,2019

olej, akryl, szlagmetal, płótno,
sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Zebry, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. P.d.: K.Gubała

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Milena BRUDKOWSKA (ur. 1988, Lublin)

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. I opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA, OLEJ NA PŁÓTNIE, 2019 R

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Pies, 2019

olej, płótno, 120 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: Tymańska 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Dotyk wiatru, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Usmiechnięty profil, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Za gorąco, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: J.K. oraz na odwrocie: Jola Kitowska 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł