Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

78 Aukcja Młodej Sztuki

25.09.2019 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

83 obiekty
51
51

Karolina GUBAŁA

Las II, 2019

akryl, płótno, 100 × 80 cm,
sygn. p.d.: K. Gubała

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA (ur. 1973, Lublin)

Kąpiąca się, 2019

technika wlasna, 100 x 150 cm
sygn. na odwrocie: P. K. Mikulska 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Weronika BŁOCH

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm
sygn. na odwrocie: WB

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Eliza PIECHNIK

Marzenie, 2018

olej, płyta malarska, 35 x 45 cm
sygn. p.d.: P. Eliza oraz na odwrocie: Eliza Piechnik 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Sławomir WOJTKIEWICZ (ur. 1979, Białystok)

Desant, 2019

akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygn. P.d.: S.Wojtkiewicz 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Tomasz WITKOWSKI (ur. 1978)

8/19, 2019

olej, płótno, 70 x 90 cm
sygn. l.d.: T.Witkowski 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Elyot (pseud.)

Łabędź, 2019

akryl płótno
sygn. p.śr.: Elyot, oraz na odwrocie: Jolanta Lach /Elyot / 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Joanna MISZTAL (ur. 1967)

Bielinki, 2019

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.:J.MISZTAL 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

(pseud.) NO NAME

65. Magnolie, 2019

akryl, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p.d.: No name 2019 oraz na odwrocie: odwrocie: PROJEKT AWANGARDA BZY MALUJE 2 65. MAGNOLIE

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Emilia PIETRAS (ur. 1987, Lublin)

Włosy, 2018

olej, płótno, 120 × 100 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Niewinność Zuzanny, 2019

akryl, płótno, 100 × 80 cm
sygn. p.d.: T. Kuran 2019 oraz na odwrocie: T. Kuran 2019 Niewinność Zuzanny

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Continuum, 2019

technika własna, płótno, 70 × 60 cm
sygn. na odwrocie: HANNA ROZPARA „Continuum" 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Arkadiusz MĘŻYŃSKI (ur. 1978)

Metropolis G30, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. l.d.: MĘŻYŃSKI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Ilona WOŹNIAK (ur. 1964)

Letnie emocje, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Łukasz KAMIŃSKI (ur. 1986, Sokołów Podlaski)

Jak tylko dorośniesz…, 2019

olej, płótno, 90 x 170 cm
sygn. p.d.: ŁUKASZ KAMIŃSKI 2019 oraz na odwrocie: Łukasz Kamiński - Jak tylko dorośniesz... 2019 Warszawa

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

Myśli, 2019

olej, płórno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Niewiński 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Weronika PIÓREK (ur. 1991, Wadowice)

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie: W. Piórek 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Violet consistency, 2019

akryl, płótno, 100 × 140 cm
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik „Violet consistency” akryl/płótno 100x140cm Dominik Smolik Kraków

MMXIX

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Lesław MIKSZA

Bryła c, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Miles 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Marta JAVORSKA

Kwiat, 2017

olej, płótno, 90 × 80 cm
sygn. l.g.: Marta Javorska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Wieczór nad jeziorem, 2019

akryl, olej, płótno, 100 × 70 cm
sygn. l.d.: MKępka 2019, oraz na odwrocie: WIECZÓR NAD JEZIOREM 100 × 70 cm, 2019 r. Mkępka

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Maciej MAJEWSKI (ur. 1963r.)

Polscy fachowcy lecący tanimi liniami do pracy w UK, 2017

akryl, płótno, 60 x 40 cm
sygn. na odwrocie: 2017© „Polscy Fachowcy Lecący Tanimi Liniami do Pracy w UK”- Maciej Majewski

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Mirosław NOWIŃSKI (ur. 1979, Sandomierz)

Dźwięk ciszy, 2019

akryl, płótno, 100 × 100 cm
sygn. na odwrocie: Dźwięk ciszy 2019 wym. 100 × 100 Tech. akryl na płótnie aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Bartosz Michał HOPPE-SADOWSKI (ur. 1985, Wrocław)

Landscape CXXX, 2018

olej, płótno, 70 x 150 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Łukasz JANKIEWICZ (ur. 1975)

Marzycielka, 2019

olej, płótno, 150 × 100 cm
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Marzycielka 2019 Wroclaw

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Agata RUDZIKIEWICZ (ur. 1986)

Podszycie, 2014

guziki, aksamit, płyta, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Agata Rudzikiewicz 2014 Po(d)szycie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Piotr BETLEJ (ur. 1972, Jasło)

Samoloty, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. l.d.: Pbetlej

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Monika DAŁEK (ur. 1981)

Myśli w rozkosz już odchodzą a nowe wciąż się rodzą, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Myśli w rozkosz już odchodzą ale nowe wciąż się rodzą, MDałek 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Magdalena LENARTOWICZ

Nieskończoność, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: MLenartowicz

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Roztoczańska bajka, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: Piekut 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

81
81

Artur (pseud. KOCUR 1) MARCINISZYN (ur. 1985, Żagań)

Future is now, 2019

technika mieszana, płótno, 80 × 120 cm
sygn. na odwrocie: Artur KOCUR1 Marciniszyn

Cena wywoławcza:

1 000 zł

82
82

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Sur la bord mon ruelle.., 2019

akryl, płyta, 55 × 33 cm (w oprawie 60,5 × 40,5 cm)
sygn. l.d.: Różyc 2019 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

83
83

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Kawa, croissant i papieros, 2019

olej, płótno, 60 × 60 cm
sygn. p.d.: Schab’19 oraz na odwrocie certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł