Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

78 Aukcja Młodej Sztuki

25.09.2019 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

83 obiekty
01
01

Marta ACHTABOWSKA

Dragonskin, 2019

akryl, płótno, 30 x 30 cm
sygn. na rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Magdalena KONOPKA

Oczekiwanie, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: M. Konopka 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Maria NIEKRASOWA (ur. 1987 Switłowodsk, Ukraina)

Come back again, 2019

olej, płótno, 70 x 80 cm
sygn. P.d.: Maria Niekrasowa oraz na odwrocie: Maria Niekrasowa 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

W plenerze, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm
sygn. p.d.: K. STAŃCZAK' 2019 oraz na odwrocie: K.STAŃCZAK' 2019 LUBLIN „W PLENERZE” AKRYL

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Kosmiczna plazma, 2019

akryl, płótno, 80 × 160 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019 r

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Paweł ZAKRZEWSKI (ur. 1980)

Maszyna do robienia wszystkiego, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 90 cm
sygn. p.d.: PZ. oraz na odwrocie: Paweł Zakrzewski

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Maria MICHOŃ (ur. 1989, Warszawa)

Gdy sie opalam widzę niebo, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm
sygn. na odwrocie: M.Michoń, 2019r., Gdy się opalam widzę niebo

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Dorota ZEMŁA

Łąka, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: DOROTA ZEMŁA 2019 oraz na odwrocie: DOROTA ZEMŁA 2019 100 x 120 cm "ŁĄKA"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Nadia SITNIKOVA

Droga do szczęścia, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Nadia Sitnikova

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Marcin GREGORCZUK (Blubird) (ur. 1977, Siedlce)

Bella, 2019

akryl, płótno, 130 x 100 cm
sygn. l.d.: Blubird, na odwrocie: Blubird 2019 "Bella" Marcin Gregorczuk

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Zuzanna SIEROCIŃSKA

Skarpa, 2019

olej, płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.d.: SIEROCIŃSKA ZUZANNA oraz na odwrocie: "SKARPA" SIEROCIŃSKA ZUZANNA, ZS, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Małgorzata PABIS (ur. 1980)

Between us, 2019

technika własna, 120 x 90 cm
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA PABIS

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Klaudia FUNKIEWICZ (ur. 1991)

Ustrzelona, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm
sygn. na odwrociu: FUNKIEWICZ 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zanikanie, 2019

olej, akryl, szlagmetal, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Piotr WOŹNIAK (ur. 1989)

Odłamki miasta 2, 2019

beton, akryl, kolaż, 20 x 20 x 3 cm
sygn. na odwrocie: Woźniak

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Klaudia NACHUMENIK

Popiersie, 2019

gips, akryl, 60 x 40 x 25 cm
sygn. na podstawie: Nachumenik

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Elżbieta MAJ (ur. 1990, Kielce)

Hala Gąsienicowa noc, 2019

olej, płótno, 40 x 60 cm
sygn. Na odwrocie: Elżbieta Maj

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Andrzej WROŃSKI (ur. 1942)

Lodowa pułapka, 2019

olej, płótno, 110 x 90 cm
sygn. p.d.: Wroński oraz na odwrocie: Andrzej Wroński 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Anna BROMLEY-TRYC (ur. 1972)

Zwiad, 2008 r.

olej, płótno, 140 × 110 cm
sygn. na odwrocie: Zwiad Anna Tryc-Bromley 2008

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Jolanta KITOWSKA (ur. 1968)

Rozniećmy ogień, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Jola Kitowska 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Katarzyna CIBORA

Jezioro, 2017

olej, płótno, 70 x 40 cm
sygn. na odwrocie: Katarzyna Cibora 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Karolina FUTYMA

Od narodzin aż do śmierci 1, 2017

olej, płótno, 160 × 100 cm
sygn. na odwrocie: Karolina Futyma

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Anita DĄBROWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Better together, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: A. Dąbrowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Magdalena RYTEL-SKOREK (ur. 1976)

W krainie baniek, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, śr. 60 cm
sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Łukasz SZYMERKOWSKI (ur. 1981, Gdynia)

Na wolności, 2018

akryl, panel, 50 x 57 cm
na odwrocie autorski certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Malwina PUSZCZ

#0000cc, 2019

akryl, płótno, 100 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Malwina Puszcz 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Julia REITER

Spacer w błękicie, 2019

olej, płótno, 140 x 100 cm
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Artem SMORODIN (ur. 1981)

Wieczór przy oknie, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d: Smorodin oraz na odwrocie: Artem Smorodin 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Krystyna RÓŻ-PASEK (ur. 1981)

Pułapka, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: KJRP'19 oraz na odwrocie: PUŁAPKA Krystyna Róż-Pasek 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Sylwia LEŃSKA

Ny, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: silviett 2016

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Malwina JAGÓRA (ur. 1990)

Czekająca w aucie, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygn. P.d.: Mjagóra 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Eda YUKOV (ur. 1976)

Teresa, 2019

technika własna, płótno, 90 × 80 cm,
sygn. p.d.: Eda Yukov 2019 oraz na odwrocie EDA YUKOV 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Małgorzata ŁODYGOWSKA (ur. 1976, Warszawa)

Odpływam, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.g.: M.Ł 019, p.d.: Odpływam oraz na odwrocie: Małgorzata Łodygowska 2019 "Odpływam"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Błękitna gołębica z cyklu Rajski Ptak, 2019

ceramika, szkliwio, 58,5 x 20 x 23 cm
sygn. u podstawy: Aneta Śliwa 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Wojciech Adam BAŃSKI (ur. 1993)

Bionizm nr. 429, 2019

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Wojciech Adam Bański, 'Bionizm 429', Warszawa, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozłączony 3, 2019

akryl, płyta HDF, 40 × 40 cm
sygnowany certyfikat autentyczności na odwrociu pracy

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Danuta NIKLEWICZ (ur. 1953, Kraków)

Nocny wypad, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. l.d: Danuta Niklewicz, 2018 oraz na odwrocie: Danuta Niklewicz 2018, Nocny wypad

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Sonia JASZCZYŃSKA (ur. 1990)

Matka z dziećmi w dżungli, 2017

akryl, płótno, 70 x 80 cm (w oprawie 71 x 81 cm)
sygn. p.d.: SJ oraz na odwrocie: Sonia Jaszczyńska 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Paulina LEDZION

Scena III, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Małgorzata RUSIECKA (ur. 1988)

Harmonia, 2019

akryl, płótno, 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Rusiecka’19 oraz na odwrocie: Małgorzata Rusiecka 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Man and the rooster, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: Kurpiewski

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Unstoppable, 2019

akryl, płyta HDF, 85 x 105 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Rabsztyn, UNSTOPPABLE , akryl na HDF, 85 x105, 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Julia TYMAŃSKA (ur. 1997)

No title, 2018

technika własna, płótno, 140 x 170 cm
sygn. Na odwrocie: TYMAŃSKA 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Żaneta RZEPA

Imaginarium V, 2016

akwaforta, akwatinta, papier, 64 x 69 cm (w ramie: 69 x 82 cm), edycja: 12/12. sygn.: Żaneta Rzepa

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Tatiana TALIPOWA

Pranie mózgu, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, niesygnowany

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Aleksandra KUBACKA (ur. 1990)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 130 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Aleksandra Kubacka, Bez tytułu, 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Agnieszka PAWŁOWSKA (ur. 1982, Kalisz)

Koci świat, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Cezar WALCZAK (ur. 1963)

Słoneczna Jerozolima z cyklu Miasta, 2018

akryl, płótno, 100 × 80 cm
sygn. p.d.: CEZAR 2018 oraz na odwrocie: SŁONECZNA JEROZOLIMA, CEZAR WALCZAK, 2018

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 × 110 cm
sygn. na odwrocie: Jarzymowska

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Błękity, 2019

akryl, płótno, 90 × 80 cm
sygn. śr: J.P.|’19 oraz na odwrocie: J. Półkośnik 2019 „Błękity” 80 × 90 cm Akryl na płótnie

Cena wywoławcza:

1 000 zł