Pragaleria Dom Aukcyjny

32. Aukcja Sztuki Młodej

13.11.2019 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

05.11 - 13.11.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

76 obiektów
51
51

Katarzyna POLIC-PATKOWSKA

Pewność, 2019

technika własna, akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

52
52

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Najbardziej słoneczna wyspa Caravaggia - Valletta na Malcie, 2019

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn.p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza:

500 zł

53
53

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Lawendowe zacisze, 2019

akryl, szlagmetal, technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska

Cena wywoławcza:

500 zł

54
54

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

IN6, z cyklu: "Inżynieria duszy", 2019

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza:

500 zł

55
55

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Beta Bear model Love, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 15 x 10 x 23 cm, od spodu logo autora i numeracja: 51/2018.

Cena wywoławcza:

500 zł

56
56

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Zbiory miłości, 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

57
57

Katarzyna KORDYASZ (ur. 1981)

BT5-19, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

58
58

Małgorzata ADAMCZAK (ur. 1969, Kozienice)

Memories from Fiji, 2017

akryl, olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

59
59

Grażyna KILANOWICZ-BARECKA (ur. 1955)

Kompozycja, z cyklu Wyspy, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: GKilzBar 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

60
60

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Nadbrzeżne miasto, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak

Cena wywoławcza:

500 zł

61
61

Anna PIÓREK

Spełnienie, 2019

technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 19, na odwrocie łata

Cena wywoławcza:

500 zł

62
62

Małgorzata PASTUSZEK

Bałtyk

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. l.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

63
63

Piotr GOLA (ur. 1985)

Wewnętrzne rozważania, 2016

wydruk cyfrowy, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: P.Gola

Cena wywoławcza:

500 zł

64
64

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Scooping the existence, 2019

akryl, żywica epoksydowa, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

65
65

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Luminance XVIII, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

66
66

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Firewall Mono, 2018

linoryt, papier Fabriano 5, 280g, egzemplarz unikatowy, wykonany techniką "na kliszę traconą", 54,5 x 97 cm (kompozycja), 70 x 100 cm (arkusz), sygn. l.d.: Jakub Jaszewski '18 oraz pieczęcią autorską

Cena wywoławcza:

500 zł

67
67

Marta NAJMOWICZ

Las, sen na jawie, 2018

technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

68
68

Łukasz SZOSTKIEWICZ (ur. 1988)

W moich pięciu palcach jest po środku prawda, 2016

akryl, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

69
69

Marta WAWRZAK-SZCZAWIŃSKA

Gamer, 2019

akryl, technika mieszana (fluid art), płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

70
70

Waldemar MAZUREK (ur. 1961)

Tors, 2017

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys. 24,5, sygn.

Cena wywoławcza:

500 zł

71
71

Weronika SOBIK

Zielone bagna, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie: WSobik'18

Cena wywoławcza:

500 zł

72
72

Piotr Mariusz URBANIAK

Dach nad głową, 2004

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza:

500 zł

73
73

Paweł ŚWIĄTEK (ur. 1982)

Brzeg, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

74
74

Małgorzata ŻWIKIEWICZ

Cześć, 2019

technika mieszana, płyta drewnopodobna, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

75
75

Małgorzata FRĄCEK (ur. 1969, Bystrzyca Kłodzka)

Maki, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

76
76

Grzegorz WALTER

Gorączka sobotniej nocy, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: G. Walter 2019

Cena wywoławcza:

500 zł