11.12.2024 środa
18:00
Dom Aukcyjny REMPEX
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa
02.12 - 11.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
drzeworyt barwny, papier; 36,5 x 24,6 cm;
sygn. na klocku l. śr.: Konomi ni ôjite Kunisada hitsu.
drzeworyt barwny, papier; 35,4 x 24,5 cm; 35,5 x 24,5 cm.
drewno - wiąz górski (brzost); wys. 42 cm, szer. 15 cm, głęb. 13,5 cm.
Polska, Zakopane, ok. poł. XX w.
drewno jesionowe, wys. 37,5 cm.
Polska, Zakopane, lata 20.-30.XX w.
drewno, wys. 33 cm; szer. 20 cm; głęb. 17 cm.
Polska, 1922
drewno, wys.27 cm.
Polska, Zakopane, XX w.
drewno, wys. 23 cm.
Polska, Zakopane, lata 30. XX w.
drewno: wymiary: 15 x 5,5 x 7 cm.
Polska, Zakopane, XX w.
drewno, 31,5 x 45,5 cm.
Europa Środkowa, XX w.
drewno polichromowane, złocone; 22 x 17 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
drewno, polichromia, złocenia; 25 x 19,5 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
drewno, polichromia, złocenia; 19,5 x 20 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
drewno; 78 x 62 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
drewno, polichromia; wys. 62 cm; szer. 37 cm.
Europa Środkowa, XVIII w.
drewno polichromowane, złocenia; wys. 36 cm; szer. 19 cm; konsolka: 18 x 11 cm.
Europa Środkowa; figura: XIX w.; konsolka: 2 poł. XVIII w.
płaskorzeźba, stop metali; średn. 12 cm.
Polska, po poł. XX w.
brąz, złocenia; wys. 35 cm; szer. 62 cm; głęb. 30 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Sowa siedząca na stosie książek
brąz, odlew patynowany; podstawa marmurowa; wys. figury 12 cm; całość: 22 cm.
Polska, Warszawa, XX w.
Mały powstaniec
brąz patynowany, na podstawie z marmuru; wys. 33,5 cm.
Polska, Warszawa, XX w.
brąz złocony; wys. 12 cm; szer. 6,5 cm.
Europa Zachodnia, XIX w.
Św. Barbara
żeliwo, złocenie; wys. 38 cm.
wg proj. Heinricha Friedricha MOSHAGE (1896-1968)
Niemcy, Hirzenhein/Upper Hesse, 2 poł. XX w.