Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

30 Aukcja Sztuki Młodej

27.08.2019 wtorek

19:30

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Hoża 51

00-681 Warszawa

20.08 - 27.08.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

56 obiektów
01
01

Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA (ur. 1963)

Miasto na Kalderze, 2019

akryl, płótno, 80x90 cm
sygn. p.d.: Luiza Los-P. ‘19, opisany na odwrocie: “MIASTO NA KALDERZE” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 300 - 1 600 zł

02
02

Aleksandra TRACZ

Z czerwoną linią, 2016

olej, płótno, 120x90 cm
sygn. p.d.: A. TRACZ, opisany na odwrocie: A. Tracz „Z czerwoną linią”

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

03
03

Lenka KUBICA (ur. 1981)

Kalia, 2018

akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. l.g.: LENKA KUBICA ‘18, opisany na odwrocie: LENKA KUBICA AKRYL/LEN KALIA 2018 100x70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

04
04

Natalia BIEGALSKA

Twins, 2019

olej, płótno, śr. 30 cm
sygn. p.d.: N.Biegalska, opisany na odwrocie: Natalia Biegalska, "Twins" 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

05
05

Sebastian ANDRZEJEWSKI (ur. 1975)

Nowa nadzieja z cyklu Zaginiony świat, 2019

akryl, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski 2019 z cyklu: Zaginiony świat NOWA NADZIEJA

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

06
06

Ewa STAŚKIEWICZ

Basia na plaży Stogi

olej, płótno, 120x90 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

07
07

Monika KOPCZEWSKA

Na stole II, 2014

akryl, płótno, 120x150 cm
opisany na odwrocie: MONIKA KOPCZEWSKA

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

08
08

Łukasz DYMIŃSKI (ur. 1992, Warszawa)

Góry, 2019

olej, płótno, 40x100 cm
sygn. l.d.: DYMIŃSKI ‘19

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

09
09

Agnieszka POTRZEBNICKA (ur. 1983)

Stan natury, 2019

olej, płótno, 60x50 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Potrzebnicka 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

10
10

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Perła IV, 2019

akryl, lakier, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2019 „Perła IV”

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

11
11

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Z tobą wszędzie, 2019

olej, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

12
12

Olena HORHOL (ur. 1994)

Red, 2019

olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.g.: Horhol’19

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

13
13

Monika NOGA

Secretly, 2019

olej, płótno, 80x90 cm
sygn.: M.Noga

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

14
14

Marta ACHTABOWSKA

PeKiN, 2019

akryl, płótno, śr. 40 cm
sygn. u dołu: M.Achtabowska

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

15
15

Kacper WOŹNY (ur. 1998, Warszawa)

XXI Century Schizoid Man, 2019

olej, płótno, 140x120 cm
opisany na odwrocie: Woźny’19

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

16
16

Jacek SIKORA (ur. 1967, Łódź)

Wielki błękit, 2019

olej, płótno, 100x80 cm
sygn. na boku: Jacek Sikora, opisany na odwrocie: Wielki błękit Grand Bleu, 2019, Jacek Sikora

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

17
17

Piotr PRZYBYŁA (ur. 1983, Sosnowiec)

Pochodzenie Światła nr 27, 2019

technika mieszana, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Pochodzenie światła NR 27” 2019 rok

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

18
18

Cezary BEDNARCZYK (ur. 1988, Zielona Góra)

W pracowni 208, 2019

olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

19
19

Dominik MORGAŚ (ur. 1989)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 82x28 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

20
20

Julia REITER

Ogród pragnień, 2019

olej, płótno, 140x100 cm
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

21
21

Sławomir WOJTKIEWICZ (ur. 1979, Białystok)

Meteory, 2018

akryl, płótno, 80x110 cm
sygn. p.d.: S.Wojtkiewicz 2018

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

22
22

Yuliya STRATOVICH

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 90x90 cm
opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

23
23

Monika ŁAKOMSKA (ur. 1968, Zielona Góra)

Zaha Hadid Abstract, 2019

olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: ZAHA HADID ABSTRACT MŁ’19

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 700 zł

24
24

Anna WITEK (ur. 1989, Warszawa)

Wszystkie powroty, 2019

olej, akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Witek2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

25
25

Jacek Dominik CYGANEK (ur. 1961)

Mam duże szanse na skromne życie, 2019

tempera, akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

26
26

Tomasz WŁODARCZYK (ur. 1962, Warszawa)

Clint Eastwood, 2019

kredka, akwarela, tempera, karton, 41x58 cm, w oprawie
sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

27
27

Marcin LENCZOWSKI (ur. 1980)

Niebieski nr 35, 2019

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys 2019 MARCIN LENCZOWSKI NIEBIESKI ’35

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

28
28

Ewa KUNICKA

519, 2019

olej, płótno, 70x70 cm
sygn. u dołu: Kunicka

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

29
29

Agnieszka FIGURSKA (ur. 1971)

Metropolie 78, 2019

akryl, płótno, 70x90 cm
sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

30
30

Marcin NIEWĘGŁOWSKI

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 61x50 cm
opisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

31
31

Bartosz JANCIK (ur. 1993, Kraków)

Fragmentacja VI, 2019

olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: Bartosz Jancik, opisany na odwrocie: Bartosz Jancik Fragmentacja VI/2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

32
32

Barbara KOZACZKIEWICZ

Kozy, 2019

akryl, olej, płótno, 180x120 cm
sygn. p.d.: KOZACZKIEWICZ

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

2 000 - 2 400 zł

33
33

Olga ŻUKOWSKA

Poniekąd, 2017

serigrafia, grafika, papier, 119x79 cm, nakład 5/5
sygn. u doły: “Poniekąd” serigrafia 5/5 Żukowska 2017

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

34
34

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

O krok od wytchnienia, 2018

olej płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

35
35

Jagoda ZYCH

z cyklu Szara godzina, 2016

olej, płótno, 140x110 cm
opisany na odwrocie: Jagoda Zych 2016

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

36
36

Beata PAZIEWSKA

The City 2057, 2019

akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: bp, opisany na odwrocie: "The City 2057" (podwodne miasto) 2019/akryl 120x80 cm Beata Paziewska

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

37
37

Marcin ZIÓŁKOWSKI (pseud. MARZ) (ur. 1967)

Bez tytułu (253), 2019

olej, płótno, 90x70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

38
38

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Notte, 2019

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn.: K.2019, opisany na odwrocie: JSzymański “NOTTE” 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

39
39

Wojciech MANITIUS-RATYŃSKI

Echoes of Eternity, 2019

akryl, płótno, 109x109 cm
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

40
40

Piotr PACHECKI

Sanki, 2019

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

41
41

Piotr WOJTKIEWICZ (ur. 1984, Białystok)

Ulica Wilcza, 2017

akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: Wojtkiewicz 2017
opisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ 20.VI.2017

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

42
42

Emilia JECHNA

Sofa, 2018

akryl, płótno, 60x73 cm
sygn. p.d.: E. Jechna

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 300 - 1 600 zł

43
43

Marta Julia PIÓRKO (ur. 1981)

Młody żeglarz, 2017

olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “MŁODY ŻEGLARZ” OLEJ NA PŁÓTNIE 50x40 CM 2017

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 400 - 1 800 zł

44
44

Bartłomiej Michał GÓRECKI (ur. 1992)

Lama del Rey, 2019

akryl, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Lama del Rey 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

45
45

Karolina FYDA (ur. 1997, Kraków)

NH3, 2019

olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Karolina Fyda NH3 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

46
46

Bartłomiej BARANOWSKI

Rodzeństwo, 2018

akryl, płótno, 60x20 cm
sygn. p.g.: Baranowski’18

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

47
47

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Kamczatka 1952, 2017

ceramika szkliwiona, 34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. "Kamczatka 1952”

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 600 zł

48
48

Emilia PIECHNIK

Bez Ciebie, 2019

olej, płyta, 50x60 cm
sygn. p.d.: Piechnik

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

49
49

Zbigniew OLSZEWSKI ( (ur. 1955, Świdnik))

Różowe lofty, 2019

olej, płótno, 65x50 cm
sygn. l.d.: OLSZEWSKI

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

50
50

Vanessa ŚWIGULSKA (ur. 1993, Łódź)

Falująca namiętność, 2019

akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d: Eslain 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł