NEXT Aukcje Sztuki

24 Aukcja Młodej Sztuki

06.12.2019 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

29.11 - 06.12.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

72 obiekty
01
01

Metropolis. NYC Blue, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Metropolis | NYC Blue | Piotr Zawadzki | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Kruchy szept przyszłość określa, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Kruchy szept przyszłość określa”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Natalia FUNDOWICZ (ur. 1991, Kraków)

Morze, 2019 r.

akwarela, ekolina na płótnie, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Kamila BEDNARSKA (ur. 1983, Rzeszów)

Stojąca, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 2 x 80 x 80 cm (dyptyk, całość 160 x 80 cm)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Kamila Bednarska | 2019 | STOJĄCA | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Mako, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„MAKO” 2019 Gossia Zielaskowska’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Val di Fiemme – żółte domy, 2019 r.

olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „Val di Fiemme – żółte domy” | natalia rozmus 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Are you talking to me?, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M.STERN’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Rusałka, 2019 r.

olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MJ 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Nikt nie patrzy, daj całusa, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘T. KURAN | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Kompozycja III, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 110 x 95 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘KOMPOZYCJA III | GRZYMSKA ‘19’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Anna OSIECKA (ur. 1984, Kraków)

Oculi I, 2019 r.

olej na płótnie, 108 x 72 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ’72 x 108 | Anna Osiecka | „Oculi I” | 2019 R.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Przejażdżki w pełni Księżyca, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Przejażdżki w pełni Księżyca, K. MATYJASZKOWICZ /2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Justyna WARWAS (ur. 1982, Częstochowa)

Organica III, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Warwas 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘JUSTYNA WARWAS | 80 x 80 | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974, Puławy)

Podróż, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Carte z cyklu Pasja, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PIOTR WORONIEC JR | „CARTE” | 2019 | Woroniec jr’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozcięta 3, 2019 r.

akryl na płycie HDF, 30 x 30 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Passion No. 2, 2019 r.

akryl na papierze, 70 x 50 cm
opisany na odwrociu: ‘IWONA DELIŃSKA | Z CYKLU PASSION #3 | AKRYL/PAPIER | 70 x 50 CM’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Odcienie lawendy, 2019 r.

olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja Kappa | 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Rozalia WÓJCIK (ur. 1972, Częstochowa)

Tęczowe myśli, 2018 r.

olej na płótnie, 45 x 35 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Roza Wójcik’
opisany na odwrociu: ‘„Tęczowe myśli” | Rozalia Wójcik’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Kinga CHROMY (ur. 1971 r., Kraków)

Magnolia 1, 2019 r.

technika własna na płótnie, 73 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KINGA CHROMY’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Emocja, 2019 r.

akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Leszczyńska 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Koledzy z podwórka, 2019 r.

akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.’’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Złote impresje, 2019 r.

technika własna na płótnie, 140 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Mariola Świgulska Seenna 2019 r. | miłego życia :)’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Sky Walk 2, 2019 r.

technika mieszana na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Michał WĘGRZYN (ur. 1989, Wałbrzych)

REP001, 2015 r.

akryl na płótnie, 40 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DEMENZ MICHAŁ WRZYN | REP 001 | 2015 | WERNIKS AMSTERDAM 116’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Luminance XX i XXI, 2019 r.

akryl na płótnie, 2 x 120 x 80 cm (dyptyk, całość 120 x 160 cm)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Perfect Moments Before Noon 6, 2018 r.

akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MARTA BILECKA | aug. 2018 | „PERFECT MOMENTS BEFORE NOON 6”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Cyprian NOCOŃ (ur. 1991, Chorzów)

Złote basy, 2019 r.

olej na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Nocoń’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Cyprian Nocoń | „Złote basy” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

Hanajiku z cyklu Nie tak odlegle..., 2019 r.

akryl na płótnie, 40 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”HANAJIKU” | cykl | „Nie tak odległe...” | Dariusz Franciszek Różyc ‘2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Sri Lanka, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Jola Kitowska | 2019 | Sri Lanka’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Fragile z cyklu Mirrors, 2018 r.

sygnowany prawy dół: ‘Sęk’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Krzysztof KAREWICZ (ur. 1953, Łódź)

Copacabana, 2017 r.

technika mieszana na płótnie, 55 x 46 cm
sygnowany l. d. róg: ‘KAREWICZ’
nalepka autorska na odwrociu
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Włoskie zakątki, 2019 r.

olej na płótnie, 70 x 50 cm
opisany na odwrociu: ‘Włoskie | Zakątki | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Light the Road, 2018 r.

akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Garyantes’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Sebastian Garyantesiewicz | „Light the Road” | 2018r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Słońce nad łodziami, 2019 r.

akryl na płótnie, 80 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘”SŁOŃCE NAD ŁODZIAMI” | D.G.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Brightness, 2018 r.

akryl, markery akrylowe na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Bajszczak’
opisany na odwrociu: ‘„BRIGHTNESS” 2017 AGATA BAJSZCZAK’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Jutro poniedziałek, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘„Jutro poniedziałek”, Ewa Najdenow, 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Ewelina LOCHMAN (ur. 1978, Rzeszów)

Portret liryczny 2, 2019 r.

akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘eLochman’
sygnowany na odwrociu: ‘eLochman | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Końkurencja, 2013 r.

olej na płótnie, 33 x 41 cm
sygnowany p. d. róg: ‘SKRZYPEK’
opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ SKRZYPEK | „KOŃKURENCJA” | 2013 | 33 x 41 | OLEJ PŁÓTNO’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Kobieta – Noc, 2019 r.

olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Porada 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Widok z okna, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘P. Smogór’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Bez tytułu, 2019 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Pachecki 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Ptak wodny, 2017 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Zimowit Fincek | „Ptak wodny” | 2017’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Jacek MALINOWSKI (ur. 1969, Zielona Góra)

Seascape II, 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980, Kraków)

FableStory, 2019 r.

olej, pastel na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘n. nasada wojtal’
sygnowany na odwrociu: ‘n. nasada wojtal’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Piotr GOLA (ur. 1985)

Release II, 2018 r.

olej i techniki cyfrowe na płótnie, 110 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. Gola 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Kawałek po kawałku z serii Tonacje, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ANNA | LUPA | 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘682 | ANNA LUPA-SUCHY | Kawałek po kawałku | 2019 | seria | TONACJE’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Ulica, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: monogram, ‘Marcin Wilk | „Ulica” | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Jacek SIKORA (ur. 1967, Łódź)

British Rebel, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany: ‘BRITISH | REBEL | 2019 | JACEK SIKORA’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Uśmiech pyszczusia, 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Paulina Dębosz| „Uśmiech pyszczusia” | 2017’

Cena wywoławcza:

1 000 zł