Pragaleria Dom Aukcyjny

2. Wakacyjna Aukcja w Teatrze

24.08.2019 sobota

15:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

Teatr 6. piętro (PKiN), Pl. Defilad 1

Warszawa

20.08 - 24.08.2019

Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

62 obiekty
51
51

Paweł PORADA (ur. 1985)

Kobiecość, 2019

akryl, olej, płótno, 90 x 90 cn,
sygn. p.d.: Porada

Cena wywoławcza:

500 zł

52
52

Filip ŁOZIŃSKI (ur. 1986)

Kompozycja, 2019

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza:

500 zł

53
53

Grażyna KILANOWICZ-BARECKA (ur. 1955)

Park, 2012

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: GKilzBar 2012

Cena wywoławcza:

500 zł

54
54

Dominik SMOLIK (ur. 1982)

Luminance X, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

55
55

Monika DAŁEK (ur. 1981)

Wysyłam strumień głosu w przestrzeń, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

56
56

Olena HORHOL (ur. 1994)

Chrysanthemum, 2015

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. l.g.: Horhol 15

Cena wywoławcza:

500 zł

57
57

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Skąpane w złotym blasku, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

58
58

Robert PIASECKI (ur. 1959)

Dream Dust, 2019

akryl, olej, technika własna, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

59
59

Andrzej KOZERA

Łąki nad Nidą, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Kozera

Cena wywoławcza:

500 zł

60
60

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

All inclusive, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

61
61

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

W prześwicie III, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19r

Cena wywoławcza:

500 zł

62
62

Grzegorz WALTER

Pamięć podręczna, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł