Pragaleria Dom Aukcyjny

2. Wakacyjna Aukcja w Teatrze

24.08.2019 sobota

15:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

Teatr 6. piętro (PKiN), Pl. Defilad 1

Warszawa

20.08 - 24.08.2019

Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

62 obiekty
01
01

Joanna MISZTAL (ur. 1967)

Ostróżki, 2019

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 50 cm,
sygn. l.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Air Moose, model Snake, 2018

ceramika szkliwiona, 21 x 16 x 17 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 40/2018

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Paweł ALESZKIEWICZ

Po burzy, 2019

olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Maciej WIERZBICKI (ur. 1981)

Akt czasu, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Joanna GŁAŻEWSKA (ur. w 1973)

Summer Rainstorm, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Małgorzata RUKSZAN (ur. 1986)

Atlantyda XX, 2019

akryl, płótno, 100 x 65 cm,
sygn. p.d.: M. Rukszan, VI.2019 r.

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Aleksandra ADAMCZAK

Jedno drzewo, dwa cienie, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: Adamczak 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

(pseud.) NO NAME

60. Tulipan 31, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

Paweł DĄBROWSKI (ur. 1974)

Spotkanie, którego nie było, 2019

olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: PD 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Magdalena RYTEL-SKOREK (ur. 1976)

Spacer, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Cupcake #2, 2019

olej, płótno, 29,5 x 21 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

Oskar GORZKIEWICZ (ur. 1988)

Wizja miasta II, 2014

akwaforta, papier, 7/10, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Jakub NIEWDANA (ur. 1989)

Nosorożec, 2019

ceramika nieszkliwiona, tlenkowana, wymiary 25 x 15 x 10 cm,
sygn. i numerowana od spodu

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Tropikalna wyspa, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: MRakoczy 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Sowa, 2018

akryl, płótno, 55 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Julia REITER

Mint Grey Yellow

olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Oblivion 20 - poliptyk, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Małgorzata FRĄCEK (ur. 1969, Bystrzyca Kłodzka)

Różowe tulipany, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Agnieszka SPRYSZYŃSKA

Jestem stąd..., 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: Spryszyńska 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zapatrzenie, 2019

sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Judyta KRAWCZYK (ur. 1978, Lubin)

To właśnie miłość, 2016

olej, płótno, 95 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Marta ACHTABOWSKA

Batmobil, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

bez tytułu 3, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Małgorzata KOT (ur. 1962)

Baran L, model triangle, 2016

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny:17/201617 2016

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Anda_Iluzja, 2019

technika własna, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Luiza LOS-PŁAWSZEWSKA (ur. 1963)

Dwa mosty, 2019

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los-P '19

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Anna DYBOWSKA

1917CE, 2019

olej, technika mieszana, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Balony IV, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Marcin DYBOWSKI

Paroksyton 2, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: M. Dybowski

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Sylwia CABAN

Nigredo (wersja unikatowa), 2019

aluminium patynowane, granit, 41 x 18 x 8 cm,
sygn. na boku rzeźby

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Tomasz WINIARSKI (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Perpetuum mobile LXXXIX

mezzotinta, sucha igła, papier, III/VI, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

Artur (pseud. KOCUR 1) MARCINISZYN (ur. 1985, Żagań)

Arctic night, 2019

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Zbigniew KOZŁOWSKI

Zapomniane zabawy (15) - Gra w kulki, 2019

akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. l.d.: Zb. Ramsko Kozłowski 05.2019

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Cascadia 1700, 2019

ceramika szkliwiona, gablota, 52 x 52 x 4,5 cm,
sygn. pod spodem

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Krystyna RÓŻ-PASEK (ur. 1981)

Bursztynowy dźwięk, 2019

olej, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p.d.: KJRP 19

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Marek HABA (ur. 1983)

Brama, 2018

akryl, płótno, 38 x 55 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Maciej GAPPA (ur. 1980, Człuchów)

bez tytułu, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Magdalena WEBER (ur. 1995, Częstochowa)

Akt bagienny, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: MW

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Anita DĄBROWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Your choice, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

17199207, 2019

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. u dołu: Kołakowska '19

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

CzyJeż, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

R0619, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Marta Julia PIÓRKO (ur. 1981)

Portret z jeleniem, 2014

olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Marta TYMIŃSKA (ur. 1985)

Incepcja 3, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Maszyna do mielonych, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Katarzyna JAKUBOWSKA

bez tytułu, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Łukasz SZOSTKIEWICZ (ur. 1988)

Koniunkcja

akryl, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Invisible, 2019

akryl, HDF, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Bella Italia - Wenecja, 2019

olej, płótno, 75 x 110 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Waldemar MAZUREK (ur. 1961)

Akt, 2018

brąz paztynowany na czarno, podstawa: biały marmur, 3/10, wys. 31 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł