Pragaleria Dom Aukcyjny

1. Świąteczna Aukcja w Teatrze

15.12.2019 niedziela

16:00

Pragaleria Dom Aukcyjny

Teatr 6. piętro (PKiN), Pl. Defilad 1

Warszawa

09.12 - 15.12.2019

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

80 obiektów
01
01

Koncert wykuty z gorącej nocy, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. po lewej stronie: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

02
02

Czarny Anioł, 2019

aluminium patynowane na granicie, 47 cm x 24 cm,
sygn. na udzie

Cena wywoławcza:

500 zł

03
03

Dalmatyńczyk, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. AL

Cena wywoławcza:

500 zł

04
04

Jakub JASZEWSKI (ur. 1986, Toruń)

Tolleno, z cyklu "Codex Simulacrorum", 2019

linoryt, papier Fabriano 5, 280g, 1/5, 45 x 97 cm (odcisk płyty), 70 x 100 cm (arkusz papieru),
sygn. po prawej stronie: Jakub Jaszewski '19

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Nikita TSOY (ur. 1991, Kijów)

Simulator N14, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Statek z papieru, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Zona, 2019

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

08
08

016. Lilium, 2018

akryl, płótno, 100 x 65 cm,
sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza:

500 zł

09
09

Baran L, model Picasso, 2019

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm,
od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny

Cena wywoławcza:

500 zł

10
10

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978, Sosnowiec)

YU - FO !, z cyklu "Nie tak odległe...", 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Różyc 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

11
11

Beata GAUDY (ur. 1989)

Dmuchawce 2, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

12
12

W rytmie mięty, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

500 zł

13
13

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Rowerem 03, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018

Cena wywoławcza:

500 zł

14
14

Riviera, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: DJulija

Cena wywoławcza:

500 zł

15
15

Olśnienie, 2019

olej, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p.d.: KJRP'19

Cena wywoławcza:

500 zł

16
16

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Małżeństwo idealne, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: 2017 Piotrowiak

Cena wywoławcza:

500 zł

17
17

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

W Jego Oczach..., 2019

olej, deska, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Niewiński 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

18
18

Another Dawn in Paradise, 2019

akryl, szlagmetal, technika własna, płótno, 110 x 50 cm,
sygn. p.d.: RP '19

Cena wywoławcza:

500 zł

19
19

Syrenka Frida, 2019

olej, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d.: PD 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

20
20

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Wspomnienie lata, 2019

olej, akryl szlagmetal, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza:

500 zł

21
21

Krajobraz asymetryczny, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 2 x 80 x 40 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

22
22

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

R' 071119, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

23
23

QŃ, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

24
24

Pełnia czerwonego księżyca, 2019

akryl, szpachla, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Rukszan IV.2019 r.

Cena wywoławcza:

500 zł

25
25

Akt, 2019

brąz patynowany na czarno, podstawa: biały marmur grecki, wys. 29 cm,
sygn. u dołu, na odwrocie: Mazurek

Cena wywoławcza:

500 zł

26
26

Stos, 2018

akwaforta, papier Arches Moulin du Gué 270 g/m2, 2/10, 50 x 69,5 cm,
sygn.

Cena wywoławcza:

500 zł

27
27

Iwona DUDA (ur. 1966)

Hokus -Pokus, 2019

akryl, olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: IDuda 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

28
28

Małgorzata FRĄCEK (ur. 1969, Bystrzyca Kłodzka)

Tulipany, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Małgorzata Frącek 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

29
29

Różowy kolos, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

30
30

Metropolis, st. Patric Cathedral. NYC, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Cena wywoławcza:

500 zł

31
31

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu 20, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

32
32

The messenger, 2019

akryl, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. l.d.:

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Tobiasz KENIO (ur. 1979, Gorlice)

Oblivion 21-ZA / ĆMIENIE, 2019

akryl, płótno, 100 x 110 cm (oprawa),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

34
34

Iwona BIRENBAUM (ur. 1983, Kielce)

Martwa natura, 2018

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

35
35

Tajemnicze światło, 2010

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Why, oh why?, z cyklu Projekt 500+, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

37
37

Recykling szkicu. Pomarańczowy 4, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

38
38

Na brzegu, 2019

olej, płyta, 45 x 45 cm, w oprawie 50,5 x 50,5 cm,
sygn. p.d.: JR

Cena wywoławcza:

500 zł

39
39

Relaks, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: M. Dybowski

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Posiedzenie zarządu, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.:M.STERN

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Jagoda DZIEWANOWSKA (ur. 1991, Bydgoszcz)

Cherry blue, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Edyta MĄDZELEWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Przyrodnie rodzeństwo, 2019

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.: E. M. 2019r.

Cena wywoławcza:

500 zł

43
43

Dobranocki coraz mniej, 2019

olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Dybowska

Cena wywoławcza:

500 zł

44
44

Fuck up w dziale promocji, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Karc

Cena wywoławcza:

500 zł

45
45

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Pluto 2.0, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d. Nogaj

Cena wywoławcza:

500 zł

46
46

Żeglarz, 2019

akryl, gesso, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Luiza Los-P. '19

Cena wywoławcza:

500 zł

47
47

Piotr GOLA (ur. 1985)

Sen o rzeczywistości, 2016

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110 x 80 cm, sygnowany p.d.: P.Gola

Cena wywoławcza:

500 zł

48
48

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Skroplina, 2019

akryl, żywica epoksydowa, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

49
49

Bachus, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

50
50

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993 Świnoujście)

543, 2019

olej, płótno, 130 x 120 cm,
sygn. l. d.

Cena wywoławcza:

500 zł